Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már fél éve probálkozunk a...

Már fél éve probálkozunk a gyermek áldással, nem tudom mi lehet a probléma mit tegyek?

Figyelt kérdés
2vetélesem volt...
2011. jan. 27. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy rutin alapvizsgálatra elmehetnétek a pároddal, mert lehet, hogy az a két vetélés nem véletlen.Lehet, hogy nehéz összeszedni magát az embernek, de egy pitiáner dolog is okozhatja ezt.Ennyit megér:)
2011. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem a kulcskérdés a nyugalom, stresszmentesség. ne arra gondolj, hogy mi lesz, ha nem sikerül, hanem pozitívan, hogy milyen jó lesz, ha megérkezik a Csöppség.

nekem 1 vetélésem volt. azóta boldog anyuka vagyok.

2011. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy vetélésem, akkor nagyon ki voltam, de aztán a második terhességem megmaradt. Most itt alszik a szomszéd szobában a 10 hónapos lányom.

Én gyógyteákat ittam szerintem azok is segítettek nekem.

De hallottam egy bácsiról aki szintén teákat ad, és 90%-os eséllyel esnek teherbe ezak a teák mellett. Olyanok is akiket az ovosok meddőnek tituláltak.

Ha érdekel valamelyik irj.

A lényeg, nem feladni! Sok sikert!

2011. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt a baj ,hogy nem jó időben voltunk együtt ! Végül voltunk meddőségi centrumba és ott sem sikerült teherbe esnem ! Rá 2 hónapra a megfelelő időbe voltunk együtt ,most 16 hónapos a kisfiam :)))

Van 1 könyv az a neve,hogy természetes fogamzás abból lehet tanulni !

2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utazzatok el egy hosszú hétvégére, ez már többeknek bejött.
2011. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Átérzem az érzéseidet, nekem 3 vetélésem volt, most vagyok 36 éves,és van egy gyönyörű kisbabám, és ezt egy lelkiismeretes dokinak köszönhetem. Ha gondolod, akkor megadom a nevét. SOTE1-en szültem, ott dolgozik a dokim, és az összes vizsgálatot a korházban végezte el nekem, pedig van magánrendelője is.
2011. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi ,termékenység és fogamzás ez a könyv címe !!!!!!!!
2011. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak nyugi van egy ismerősöm 7 vetélés után most 2 gyerekes anyuka. Ne görcsölj a gyerekkérdésen, ne foglalkozz vele csak szeretkezz az élvezetért és be fog jönni.
2011. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az információkat és biztatásokat mindent meg fogunk probálni,és várom a további segitségeket,elöre is köszön
2011. jan. 27. 22:04
 10/18 anonim ***** válasza:
A Termékenység és fogamzás c. könyv tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom minden nőnek, nagyon sok hasznos információ van benne!
2011. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!