Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs mikroszkóp! Kuka?

Ovulációs mikroszkóp! Kuka?

Figyelt kérdés
A 9ik naptól 16ig páfrányos volt teljesen,tettük is amit tennünk kellet,majd jöttek a köröcskék! A 20ik napon már volt közte ismét elvétve páfrány,23ik nap fele-fele,ma 24 100%-os páfrány! Sokat keresgéltem ,de nagyon megoszlik a vélemény! Valakinek konkrét ilyen tapasztalata?
2011. jan. 24. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez terhességet jelentett. Használtam a mikroszkópot és be is vált, igaz, a ritka fehér hollók közé tartozom ezzel.
2011. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülnék ha nekem is azt jelentené,de nem akarom ábrándokba kergetni magam! Ebben a hónapban kezdtem használni,most tesztelem,de talán eddig csak azt értem el vele,hogy jól összekavart!
2011. jan. 24. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, de terhességnél nem néztem.
2011. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod, az ovutesztet lehet jóslónak is használni. No, én kíváncsi voltam, hogy ezt is lehet-e. Bejött. :)


Első válaszoló

2011. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen olvastam róla ezt-azt és én is kíváncsi vagyok,hogy másoknál ez miképp működött?
2011. jan. 24. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos nekem nagyon nem jött be. A menstruációm elejétől a ciklus közepéig minden áldott nap ott voltak a páfrányok. Az első köröcskés reggelem utáni este az LH tesztem pozitív lett. :) Szóval vagy én fordítva működöm, vagy a mikroszkópom nem túl megbízható. Most megint vannak benne páfrányok. Ki érti ezt?

Azért remélem, hogy neked beválik, és jót jelent.

2011. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem szinte csak egy párnapig nem volt páfrányos cikluson belül és nem vagyok terhes! Maradt a hőmérő és kipróbálom az ovutesztet.
2011. jan. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!