Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek használ az ovuláci...

Szerintetek használ az ovulációs mikroszkóp?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudok rájönni, hogy mikor lehet peteérésem, és arra gondoltam, hogy veszek egy ilyen ovus mikroszkópot, elvégre, olcsóbb ,mint az ovu teszt, és csak használ, vagy nem?
2010. nov. 5. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi annak idején mikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk (2008. októbere) Nézegettem minden reggel szorgalmasan, illetve dolgoztunk is rajta. Október 28-ra pozitív lett a terhességi tesztem. Szerintem vegyél nyugodtan, bár nem merem 100%-ig állítani, hogy csak emiatt sikerült, mi is inkább kíváncsiságból nézegettük. De találtam egy tök jó oldalt amin rajta van, hogy mikor érdemes próbálkoznod. Ha érdekel akkor majd belinkelem. Mi is ez alapján "dolgozunk" nemsokára! :)
2010. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó!
2010. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokat szenvedek vele mert összevissza mutat pedig mindent betartok.Még nem adtam fel mert lehet nem vagyok elég tapasztalt!
2010. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper kis szerkezet!!!

2008. januárjában vettem,1 hónap alatt kitapasztaltam a működését(ábrákat),és márciusban már terhes is voltam.

Most nyár végén akartuk elkezdeni a tesó-projektet,és a mikroszkópnak hála az első próbálkozós hónapban sikerült is (most 14 hetes terhes vagyok).


Én azért vettem,mert rendszertelen a menstruációm (31-51 napos ciklusok).


Szerintem megéri megvenni!


Sok sikert!!

2010. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen belinkelem az oldalt: [link] ez nagyon szuper kis oldal sajnos az elő terhességem előtt még nem tudtam róla, most a második előtt nagyon hasznos, főleg, hogy a férjem külföldön, dolgozik és a nekünk jó időpontban tudja kivenni a szabiját :)

és még egy [link]

Remélem tudtam segíteni! Sok szerencsét!

2010. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megbizhatatlan, ugyan be lehet kb.-ra lőni az alapján az ovut, de nem mindig. Én egyszerre használtam az ovu tesztekkel, és a mikroszkóp már régen elkezdett pázsit mintát mutatni, de a tesztek még negák voltak, akkor is, amikor a mikroszkópon teljes pázsit minta volt, csak utána 1-2 nappal lettek pozitív a tesztek, és ugye a peteérés ráadásul az első negatív napon van. Úgyhogy, jó előre jelezte már, de, ha az első pázsitos napon vagyunk együtt, akkor biztos, nem esek teherbe.
2010. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Szerintem akkor kipróbálom!
2010. nov. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!