Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Működik az ovulációs mikroszkó...

Működik az ovulációs mikroszkóp jóstesztként?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy az ovulációs mikroszkóp is használható jóstesztként, terhesség esetén "vegyes" képletet mutat. Nekem ma pont ilyen volt 2* is: "csomókban" páfrányos, közte körökkel.

Ovutesztet használtunk most, rádásul Jónás-napon volt PÉ-m;). 3 nap múlva (nem)kéne megjönnie, és több tünetem is van, de mind lehet a menszi előjele is. A hányingert kivéve, de az meg sztem korai lenne még.

Majd megírom jól jósolt-e a mikroszkóp, legyen erről is infó.


2010. szept. 18. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Várom az eredményt,de ha van még ovu teszted akkor jósolj azzal,nekem bevált a fiamnál.

Pé után 12.naptól erősödött és a 15.csináltam HCG-t és addigra már az is + volt.


drukkolok!

2010. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!