Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik sok-sok lombikkal erőltetik a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem kímélve anyagiakat,párkapcsolatot,munkahelyet.
2011. jan. 23. 18:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én az első lombikra várok, mert természetes úton nem akar összejönni a bébi. Örülök, hogy van ilyenre lehetőség a mai világban, és igenis végig fogjuk járni, ha ez az egyetlen módja annak, hogy gyerekünk legyen. Nagyon rossz, hogy vannak nők, akiknek ekkora küzdelmek árán lehet csak gyerekük, akiknek meg könnyen megadatik, eldobják maguktól.
2011. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már ezen az isteni beavatkozás dolgon, és arra jutottam, hogy -bár nem szeretnék egyetlen hívőt sem megbántani a meggyőződése miatt- szerintem ehhez Istennek semmi köze. Egyszerűen nincs értelme. Miért adna egy baby P "szüleihez" hasonló embereknek esélyt a szülőségre, másoknak, akik pedig nagyon is megérdemelnék, nem? Az egy dolog, hogy ez igazságtalan, az életben sok minden az, de ennek még értelme sincs, sőt kegyetlenség is mind a megkínzott kisbabákkal, mind a babára váró párokkal szemben.
2011. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

én is igazságtalanságnak tartom, hogy valaki védekezés mellett, legyen az akár a megszakítás, vagy gyógyszer, teherbeesnek, míg azok akik szeretnének, és pont időben, utána kispárna stb a többiről, mint closty, lombik és társai nem is beszélve, és mégsem jön össze. Valahogy ebben nincs realitás, remélem a két csoport közötti helyre fogok tartozni, ha eljön az ideje, nekem nem biztos, hogy lenne annyi erőm, mint az itt látott nőknek

gratula a kitartáshoz

2011. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!