Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik sok-sok lombikkal erőltetik a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem kímélve anyagiakat,párkapcsolatot,munkahelyet.
2011. jan. 23. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy biztosan nagyon vágynak egy babára, s ezért mindent - bármit meg is tesznek, mert nyilván úgy érzik, hogy gyermek nélkül üres lenne az életük. Sajnálom, hogy nem sikerül teherbe esniük, kívánom, hogy minél előbb sikerüljön az álmuk! Sajnos sok pár küzd évekig, én nagyon sok erőt kívánok nekik és tisztelem őket a kitartásukért.
2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A travel livingen van egy műsor Jon Kate és nyolc gyerek.Láttad már ezt a műsort?
2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Semmi... Szurkolok,hogy valóra váljon az álmuk és anyukák lehessenek. És örülök,hogy nekem nem kellett ilyesmihez folyamodnom.
2011. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
10 évig vágytam rá, már a lombik előtt álltunk, kezelések sok fájdalom előzte meg. Teherbe estem a leges legfontosabb vizsgálatot nem végezték el született egy beteg gyermekem, de boldog vagyok!
2011. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a véleményem, hogy ők tényleg megérdemlik hogy anyák legyenek, ellentétben azokkal akik verik, lelkileg terrorizálják, szülés után a kukába hajítják a csecsemőjüket. Ezek a nők igazán küzdenek azért, hogy felnevelhessenek egy gyereket, neki adják minden szeretetüket. Sajnos az élet sokszor igazságtalan.
2011. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne?Ők is ugyanolyan nők,akik vágynak az anyaságra mint azok,akik pikk-pakk teherbe esnek.Én szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben,de több lombikos baba is van a környezetemben.Ha nekem nem lehetne,én is nekivágnék.
2011. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
neked mi a velemenyed? az en velemenyem az hogy mindeki megerdemli az anyasag erzeset es ha ez termeszetes modon nem sikerul es anyagilag birjak akkor igenis tegyenek meg BARMIT a cel erdekeben..."nem kimelve a parkapcsolatot" ezt te irtad...vannak kapcsolatok melyeket ez csak meg szorosabba tesz...gondolom (remelem) hogy neked otthon totyog/gogicsel a babad/babaid...konnyu feltenni ezt a kerdest ugy hogy nem erzed at a szitut
2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy le a kalappal azok előtt, akik így tudnak küzdeni a kitűzött céljukért. Ha a természet igazságos lenne, nekik adná a babát, nem azoknak, akik megölték baby P-t, vagy baby Brianna-t.

Az anyaság csodálatos dolog, ha erre vágynak, akkor szerintem becsülendő, hogy mindent elkövetnek érte.

2011. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mindenki leírta már, amit gondolok a lombikkal küzdő anyákról. Tiszteletreméltó amit vállalnak, és senkinek nem kívánom azt, amin átmehetnek.
2011. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

19:28 -asnak :

Nálam jobban kevesen érzik ár :-) ,8 lombik a hátam mögött ,egy 4 éves kisfiú és egy 5 hónapos kislány :-D .

Csak kíváncsi voltam...

2011. jan. 23. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!