Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik sok-sok lombikkal erőltetik a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem kímélve anyagiakat,párkapcsolatot,munkahelyet.
2011. jan. 23. 18:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

19:28as vagyok

kerlek ne haragudj ha megbantottalak, a kerdes megfogalmazasa kicsit csobe huzott...gratulalok a picurokhoz es a kitartasodhoz...te tenyleg tudod azt amirol nekem halvany fogalmam sincs!!!

2011. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő 2 dologért képes mindent megtenni:

-Hogy legyen gyereke

-Hogy ne legyen gyereke.


És ez nagyon igaz!

2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Dehogy bántottál,hiszen csak azokat védted meg akik hasonló dolgokon mennek át amin én.

Sok-sok bántást kaptam annak idején,hogy miért erőltetem amit a természet nem akar,honnan veszem egyáltalán a pénzt ilyen drága dologra,meg,hogy direkt élvezem ,ha fel kell feküdni a nőgyógyászati-vizsgálóra azért járok lombikra,kíváncsi voltam vajon az itt jelenlévők mit válaszolnak,ha úgy fogalmazok mint aki elítéli a minden áron való igyekezetet .

2011. jan. 23. 20:54
 14/23 anonim ***** válasza:

Én hívő ember vagyok, és akár mondhatnám azt is, hogy ha ternmészetes úton nem jött össze, talán Isten nem szánt nektek gyereket. De aki ezt gondolja, az egy rosszindulatú idióta!!!

Hiszek abban, hogy a dolgok okkal történnek, és mindennek megvan a rendelt célja, ahogy annak is, hogy csak ennyi idő után, ilyen nehézségek árán jöjjenek a gyerekek. Talán ettől váltatok azokká, akiket Isten szülőnek szánt annak a két kis csodának! És hidd el, ha ő nem akarná, hogy ők legyenek neked, akkor hiába minden lombik, nem lennének;).

Istennek nem ellensége a tudomány:).


Ezeket csak azért mondom, mert hallottam már hívőket a lombik ellen fellépni!

A "kedves" megjegyzésekre meg nem is találok szavakat!

2011. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elolvasása után én is arra gondoltam,na de "bunko" ez az illetö, mivel én is a lombikosok közé tartozom. Aztán a válaszokat olvasgatva kiderült, hogy Ö is ide tartozik.

Èn soha nem gondoltam, hogy velem/velünk ilyen történhet (orvosok szerint sincs semmi bajunk), de már 4 éve nem jön a várva várt baby. A 4.lombikon vagyok túl és most várom az utolsó eredményét.

Vannak akik nem is tudják miken megyünk keresztül és úgy itélkeznek, ezeket nem könnyü elengedni a fülünk mellett.

Tisztelem és becsülöm minden társamat, szerintem ez minden pénzt megér, hogy saját gyermeked születhessen. Mindenkinek kitartást és minden jót kívánok!!!

2011. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak:Drukkolok a sikerhez!


Azért úgy fogalmaztam,mert kíváncsi voltam,hogy név nélkül miket írnak itt...

2011. jan. 23. 22:07
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évvel ezelőtt tették tönkre az orvosok az életemet.Egy évig lábon hordtam ki egy komoly petefészek gyulladást,a dokik semmit nem vettek észre belőle,hiába sírva mentem hogy valami baj van.Következménye:petevezeték elzáródás!Azóta az eltelt 15 évben megjártam a poklok poklát!2 méhenkívüli terhesség,mindkétszer nagy műtét a vége,kivették a p.vezetéket.Azóta még 4 sikertelen lombikom volt,de soha nem adom fel hogy ANYA lehessek!
2011. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem az övék, hogy bármit megtennének a cél(baba) érdekében.

Sok olyan nővel találkoztam már akiknek a gyermeke állami gondozásban van és soha sem látogatta meg nem írt neki egy levelet sem akkor elgondolkoztam miért ilyen kegyetlen a sors,hogy egyes embereknek megadja a boldogságot a gyermeket és nem élnek vele eltaszítják maguktól a gyereket, míg mások akár ölnének azért, hogy végre megfoganjon a várva várt baba mégsem sikerül vagy csak hosszú -hosszú évek után fogan meg.

2011. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én szintén lombikos vagyok. Eddig kettő volt és tavasszal megyünk a harmadikra. 4 év küzdelem van mögöttünk. Eddig. Bántást szemtől szembe sosem kaptunk. A hátunk mögött nyilván. A párom családja például egyáltalán nem tudja a lombikokat, ott mindenhol könnyen jött a gyerek. Nem értenék. Engem tesznek felelőssé. Nem mondják ki, de tudom. Pedig ha tudnák, hogy a párom eredménye miatt kell a lombik.
2011. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Természetesen teljesen mellékes, hogy kivel van a baj, hiszen amíg jó volt a párom eredménye, akkor sem jött a baba két évig, tehát nyilván nálam is van/volt valami. Ez egy pár problémája, amit együtt kell megoldanunk és amikor kiderült, hogy lombikozni kell, szó nélkül vállaltam. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy sokan ítélkeznek úgy, hogy nem tudják, mi van a háttérben. Kaptam én már olyat is, hogy karrierista vagyok, persze olyanoktól, akik nem is tudták, hogy már mióta próbálkozunk. Ítélkezni a legkönnyebb. Megélni, átélni pedig nagyon nehéz.
2011. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!