Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaális Lombikosok, A Petesejte...

Kaális Lombikosok, A Petesejtet leszívás után hány nappal ültetik vissza?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után ültették vissza, mert szépen osztódtak. Egyébként lehet 3 nap is.
2011. jan. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha minden igaz akkor pénteken fogják leszívni.Altatásban végzik?Nagyon fáj?Hányat ültetnek vissza?
2011. jan. 22. 07:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Altatásban a legtöbbször, mert nem lehet megmozdulni. Utánna picit fáj. Annyit raknak vissza amennyit te kértél a papirok kitöltésekor. Egyébként nem tudom, hogy lesz neked leszívás, ha semmit nem tudsz az egészröl? Nem mondtak el neked semmit? Már bocsi csak fura, én mindezekkel tisztában voltam!
2011. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nem altatásban végezték, mert van egy kis túlsúlyom, így a doki javasolta, hogy inkább ne legyen altatásban. Nagyon féltem tőle, de komolyan mondom, nem fájt. Azt nem mondom, hogy nem éreztem amikor átszúrták és mozgatták benne a tűt, de nem volt vészes, tényleg. A hsg sokkal jobban fájt. De tényleg. Én ha még egyszer mennék, akkor se kérnék altatást (mondjuk a dokik nem igazán szeretik, mert tényleg lehet veszélyes a dolog). Nekem 14-et szívtak le, 9 termékenyült meg, 5 osztódott szépen az 5. napig és kettőt tettek vissza. Sajnos nem maradtak meg, de most úgy néz ki, hogy spontán összejött :) Én sem nagyon értem, hogy miért nem tájékoztattak részletesebben, pláne, hogy az altatás miatt éhgyomorra kell menni pl. Sok sikert és ne félj tőle, tényleg nem vészes!!!
2011. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.Még csak a 9.napon vagyok.Még az injekciózásnál tartunk.Hétfőn megyek ultrahangra meg vérvételre és akkor fog elmondani mindent.Pénteken vérvételen voltam és eddig minden oké.
2011. jan. 22. 12:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond miért kellett a lombik?
2011. jan. 22. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem keddi napon szívtak le 9 petesejtet. Abból 5 termékenyült meg. Pénteken 2-t visszaültettek, a többit lefagyasztották. Sajnos se az első, se a fagyasztott (itt is 2-t ültettek vissza, a 3. sérült volt) nem sikerült.

Most ismét stimulálok, februárban lesz a lombikom.


Te hogy vagy? Hol tartotok?

2011. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Leszívás előtt megkaptam a papírokat amit ki kellett tölteni.Csütörtökön leszívták nekem csak 2 volt.Mindkettő megtermékenyült és osztódott is.Holnap kell még érdeklődnöm és kedden teszik vissza.Már alig várom.Sajnos én nem tudok táppénzre menni de sokat fogok pihenni.Már nagyon izgulok.
2011. jan. 30. 10:13
 9/14 anonim ***** válasza:

18:13-as vagyok!

Remélem, minden rendben ment, drukkolok a továbbiakban is!

Akkor Te már ma is dolgoztál?

2011. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egyikünknél sem volt semmi gond, nem tudják, hogy miért nem estem teherbe. Sajnos a lombikkal sem jött össze, most viszont igen, spontán.


Hogy viselted?

2011. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!