Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt okozhatja a palástfű tea?...

Ezt okozhatja a palástfű tea? Már egy hete iszom, de már ez a második hónapom, hogy elkezdtem.

Figyelt kérdés

Egy hete volt pém. Ma van a 19. napom. Tegnap óta nagyon erősen érzem a méhem. Mintha tágulna, illetve ilyen pulzáló érzésem van. Hol erősödik a fájdalom hol gyengül. Néha meg belülről ilyen csiklandozás félét érzek. A melleim a belső felületükön fájnak. Tegnap ha ott hozzájuk értem szinte éreztem hogy meg vannak duzzadva,de estére csökkent(én hason alszom és gond nélkül ment), de amint reggel felkelek és elkezdek mozogni újra előjön.

Szombat óta nagyon fel vagyok fújódva(ilyen van közvetlen mensi előtt,de ez most már hihetetlenül zavaró a számomra).

Tegnap a munkahelyemen volt egy egyszeri és erős méhhúzódásom még oda is kaptam a kezemmel.

Mindezt okozhatja a palástfű tea? Most a második hónap hogy iszom.


2009. febr. 3. 09:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát igen több mint egy év negatív teszt nézése után már úúúúúúúgy szeretnék reggelente hányni.:)
2009. febr. 3. 12:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.11. Dpo-nál nega lett a 10-es tesztem:(

Akkor gondolom, hogy már nem is lesz+...

2009. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Szerintem a 11 dpo még korai. Nézd meg a babatervezők oldalon. Ott vannak fényképes példák arra, hogy 12 dpo-n is még szűzhó színű volt a teszt és csak 2 nap múlva kezdett halványulni.

Sajnos saját tapasztalat nincs, de már én is szeretnék egy zebra tesztet látni ami nem ovu teszt végre.

Szerintem 2 nap múlva csinálj még egyet.

Tüneteid vannak? Mik azok? Én ma vagyok 8 dpo-n, de úgy érzem minden ugyanolyan mint az eddigi ciklusaimban.:(

Én azt a fránya barnázást lestem, de nem jött.:(


Drukkolok

2009. febr. 4. 08:36
 14/17 anonim ***** válasza:

Igaz, lehet, hogy korai volt.Semmi tünet nincs, még arra se h meg akarna jönni,tegnapelőtt szurkált a hasam meg görcsölt, az elmult, azota semmi nincs, ami vagy babára vagy mensire utalna...A fertilityfriendsen.com-on vagy egy csomo diagram h 11. dponál lett +.Azért probáltam meg hátha.

Majd irdd meg te is azért mi lett.:)

Szorítok!

2009. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nini24 ***** válasza:
Csajok, mi lett veletek? :)
2009. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta semmi. Volt Hsg-m egy csomó vizsgálatom. Negatívak.

Valszeg ma tesztelek, mert nincs peteérésre utaló jelem. És a mensim is más volt.


Veled mizu? Van már lakód?

2009. máj. 9. 08:21
 17/17 nini24 ***** válasza:
Sajna még nincs! :( De rajta vagyunk! :) Soksok drukk neked is! :)))))))
2009. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!