Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt okozhatja a palástfű tea?...

Ezt okozhatja a palástfű tea? Már egy hete iszom, de már ez a második hónapom, hogy elkezdtem.

Figyelt kérdés

Egy hete volt pém. Ma van a 19. napom. Tegnap óta nagyon erősen érzem a méhem. Mintha tágulna, illetve ilyen pulzáló érzésem van. Hol erősödik a fájdalom hol gyengül. Néha meg belülről ilyen csiklandozás félét érzek. A melleim a belső felületükön fájnak. Tegnap ha ott hozzájuk értem szinte éreztem hogy meg vannak duzzadva,de estére csökkent(én hason alszom és gond nélkül ment), de amint reggel felkelek és elkezdek mozogni újra előjön.

Szombat óta nagyon fel vagyok fújódva(ilyen van közvetlen mensi előtt,de ez most már hihetetlenül zavaró a számomra).

Tegnap a munkahelyemen volt egy egyszeri és erős méhhúzódásom még oda is kaptam a kezemmel.

Mindezt okozhatja a palástfű tea? Most a második hónap hogy iszom.


2009. febr. 3. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem szerintem nem okoz ilyet a palást. De ugye csak pé után iszod?
2009. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen. De most reggel és este is. Azért gondoltam hogy tán az okoz két napja ilyen méhhúzódást.:(
2009. febr. 3. 09:05
 3/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2009. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy a palástfű teát ajánlják a görcsökre, tehát akkor attól nem fájhatna...
2009. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor most már teljes a tanácstalanságom.:( Remélem nincs baj.
2009. febr. 3. 10:01
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehet, nekem ugyanezek vannak tegnap ota és én is iszom pé ota.Mikorra nem várod?

2009. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jövő keddre. Most vagyok pont félidőbe. Egy héttel pé után egy héttel mensi előtt.

A tünetektől már félek és inkább elodáznám őket,mert már rég nem jön a picur és félek a bemagyarázástól. De ezt a húzást nem képzelem az biztos.

2009. febr. 3. 10:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez fura.. én is ilyeneket érzek, de én babás vagyok.

Esetleg próbálj meg MagneB6-ot szedni, ártani nem árt akkor sem, ha baba van!

2009. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok.:) Jó egészséget mindenkinek.

Én a palástfű mellé elevitet szedek.

2009. febr. 3. 10:56
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt szedek mellé.Most ittam meg Elevittel, de majdnem ki is hánytam.Utánna csak vigyorogtam, szegény párom furcsálta, hogy majdnem hányok és örülök is neki:D

K

Remélem nekünk is bejön, ezt az érzést tuti nem lehet képzelni...(remélem):)

2009. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!