Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel a nemvárt menzi...

1 héttel a nemvárt menzi elött ma páfrányokat láttam a PG 53-as mikroszkópomban, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már volt peteérésem vagy 10 napja, együtt is voltunk. Azóta is nézem és amorf volt a mai napig az eredmény reggeli nyálból. De ma már megint van pár páfrányom. Most akkor mi lehet? Újabb petém érik estleg vagy terhes lettem?
2011. jan. 19. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Valakinek volt már hasonló? Köszi!
2011. jan. 19. 14:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastam több helyen hogy volt már valakiknek ilyen, és a cég is azt mondja hogyha páfrányos marad az jelezhet terhességet
2011. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!Nem jelent semmit,sőt a legtöbb esetben nem is mutat valós eredményt.Próbáld ki egyszer ovu. tesztel együtt és te is rájössz!Bár ne legyen igazam!
2011. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ovunál jó volt, egybevágott az ovuteszttel. De Terhességnél vegyes lett: páfrány és pötty.
2011. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem pötty is van, meg páfrány is. Majd elválik egy hét múlva.

2011. jan. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!