Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szúrkál a petefészkem meg...

Ha szúrkál a petefészkem meg apró görcseim vannak az beágyazódás ovuláció utáni 9-ik nap? Mikroszkópomban vannak vegyesen páfrányok is.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én is ezeket érzem,nekem is a 9-10.nap lehet.

Bízzunk benne,hogy baba lesz!Amikor babás lettem,így fájdogált beágyazódáskor is a hasam mint most.

A mikroszkóphoz sajna nem értek! :(

Drukkolok!

2010. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Drukkolok én is Neked!Te tesztelsz?Mikor?Én 10-én fogok.
2010. nov. 7. 19:28
 3/22 anonim ***** válasza:
Szia, én 11 dpo-n vagyok,a mikroszkópom két napja vegyes képet mutat..viszont szurkálás minden hónapban szokott lenni most pedig nincs és nem volt még félidőben sem pedig a pé-t is meg szoktam érezni. Kíváncsi leszek, reggel csinálok egy tesztet, hátha:) drukk
2010. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Oké!Megy a drukk Neked is.Írj hogy mi lett!
2010. nov. 7. 21:02
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia, teszteltem igaz nem első pisiből, és nagyon halványan már azonnal látszott a második vonal, nem merem még beleélni magam nem elég piros a vonal, holnap után megismétlem, a mikroszkóp ma is vegyes, páfrány is és krumpli is. Veled mi újság?
2010. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor halkan már örülök Neked!:)

10-én tesztelek akkor leszek a 12-ik napon.Nekem is a mikroszkóp különösen páfrányos volt persze krumplik is voltak benne.

2010. nov. 8. 17:30
 7/22 A kérdező kommentje:

14:29

Én ma az ovu utáni 11.napon vagyok.Teszteltem tegnap is meg ma is 10-es érzékenységű One Steppel.Tegnap egy írtó halványat ma meg szintén halványat de erősebb mint a tegnapi.

Azon kívűl a mikroszkópom is vegyesen páfrányos tehát minden jel babára mutat.Persze ha erősödik holnap a teszt.Most minden nap tesztelek úgy döntöttem.

Tünetek:a mellem kezd napról napra érzékenyebb lenni,hasam szúrogat fájdogál nyom nem is tudom pontosan leírni.Reggel émelygek meg este.

Szerintem a halvány teszt is lehet pozitív ha erőssődik napról napra nem?

2010. nov. 9. 13:45
 8/22 anonim ***** válasza:
Szia én is halkan örülök neked:) nekem nem erősödik a halvány kis csíkocskám:) de én ma elmentem dokihoz, bal oldali petefészekbe sárgatest, vaskos nyálkahártya egyenlőre ennyi látszik , azért mentem el hozzá mert ma reggel volt egy kis rózsaszínes a papíron mikor töröltem pisinél és megijedtem, azt mondta semmi gond ez még lehet baba is de mensi is.
2010. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Még annyit nekem a bal oldali petefészkemnél lett ma reggelre néha görcs, nyilalás..meg néha középre.És igen ha erősödik a pozid az jó jel.
2010. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na teszteltél?

Nekem változatlan a mikroszkóp képem a tesztem meg nagyon halvány továbbra is.Lehet most várok 13-ig amikor is lesz a nemvárt!

2010. nov. 10. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!