Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szúrkál a petefészkem meg...

Ha szúrkál a petefészkem meg apró görcseim vannak az beágyazódás ovuláció utáni 9-ik nap? Mikroszkópomban vannak vegyesen páfrányok is.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 16:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13-a van, és teszteltél kérdező??
2010. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igen.Sajnos változatlanul halvány..

Majd írok mindenképp ha megjön.

Veled miújs?

2010. nov. 13. 20:01
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó író vagyok. Olvasgattam itt a kérdések között, és mindenhol azt írják, hogy ha nagyon halvány, akkor is vonal a vonal, mert amúgy, ha terhes vagy, csak akkor termelődik a hormon, amúgy nem. Szóval... :-) nálunk még korai lenne tesztelni. Még csak7 nap telt el. De már rosszul vagyok a várakozástól! Szerintem már ne várd a menzidet!! :D
2010. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szia, mi van veled?? Nálam hiába látott a doki megvastagodott nyálkahártyát mensi lett, vagy valami olyasmi, nem volt túl sok de élénk piros volt, ez van, talán majd legközelebb , viszont nagyon hányingerem van:(gondolom a hormonok vagy nem tudom, de egy biztos mikroszkópot a kukába dobtam. Remélem a teszted már szép erős.
2010. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Sajnos az nem jó ha nem erősödik mert akkor nincs baba én úgy tudom.Valamennyi hcg van a szervezetben amúgy is lehet nekem azt jelzi mert a teszt a legérzékenyebb.10-es.

Persze még reménykedek péntekig ha addig nem jön meg tesztelek.

2010. nov. 15. 09:27
 16/22 anonim ***** válasza:

tegnapi 19.13-as vagyok.

Próbáltál másfajta tesztet?? Vagy ugyanaz a fajta halvány? Dokinak mondtad? Nálunk még korai a teszt, de a mikroszkópot én is elsüllyesztettem a fiók mélyére... Nekem sima csapvízzel ugyanolyan foltok voltak rajta, mint saját nedvekkel..

2010. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ugyanaz a fajta igen.De már vettem más fajtát csak még pár napot várok.Nem mondtam a dokinak csak majd ha hetekig nem jön meg és nega lesz a teszt.
2010. nov. 16. 10:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolsó író vagyok. Szorítok nagyon!!!! Írj majd!!
2010. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Eddig még nem jött meg és nega a teszt.:(
2010. nov. 19. 16:29
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Sajnálom, de még lehet belőle valami!!! Nekem a 10. napon végezhető teszt nega lett. De nem szabad csüggedni!!!

2010. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!