Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódom nagyon! Mi lehet ez a...

Aggódom nagyon! Mi lehet ez a sötétbarna maszatolás?

Figyelt kérdés
Mensimig még van kb. 4 nap. Néha észreveszek wc papíron a törlésnél ilyen sötétbarna maszatolást! Ilyen még nem volt! Mi ez? Baba? Vagy valami bajom van? Vagy épp elveszítem a babát, aki nem tud beágyazódni???
2011. jan. 18. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, progeszteron (sárgatest hormon) hiány lehet, legalábbis nekem az volt. Nem súlyos, könnyedén lehet pótolni, de fordulj orvoshoz! Ha babát akarsz akkor főleg, ha babát akarsz, mert kell a beágyazódáshoz ez a hormon.
2011. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most akkor lehet, hogy elmegy a baba emiatt, ha netán létezik? Mert ugye nem tudhatom...
2011. jan. 18. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban úgy jön meg, hogy előtte 4-5 napig barnázok. Nálam nincs hormonális oka. Ne aggódj ennyire, ha nem lettél terhes, menj el orvoshoz, lehet, hogy csinál hormonvizsgálatot
2011. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem nem szokott ilyen sötétbarna folyásom lenni mensi előtt soha! Tehát mindig minden normális, tehát rendbe vagyok. Az, hogy most először ez van, szerintem attól még nem kell orvoshoz rohanni, mert máskor nincs ilyen sose. De azt még nem tudom, hogy nem-e beágyazódástól van ez a barnázás, mert mondom nekem ilyen még nem volt. Ha 1-szeri eset és nem vagyok terhes, akkor még nem fogok orvoshoz menni, csak ha ez rendszeressé válik! Amíg nem jön meg a vérzésem, reménykedem...
2011. jan. 18. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetett késői péd és talán tényleg beágyazódás.Én sem hiszem hogy rohanni kellene dokihoz...Várd meg a nem vártat akkor minden kiderül.Ha összejött esetleg majd mondhatod a dokinak hogy volt ilyen...Ha meg nem akkor azt ha mégis mész.Sok sikert!
2011. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És azt sem gondolom hogy most menne el a baba...az kicsit másképp történik erős vérzéssel...nem egy kis maszattal a Wc papíron.Amíg nem ömlik ez a valami addig nem kell aggódni.
2011. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkolást, majd írom mi van velem, de amilyen "szerencsém" van, meg fog jönni. De hátha mégsem...

Egyébként tényleg későn volt ovum. :)

2011. jan. 18. 14:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos újra mensi lett...csak másképp jelentkezett....nem tudom hova tenni azt a két éles szúrást amit éreztem odalent jobb oldalt egy pontban és nem tudom hova tenni ezt a kis barnázást mensim előtt 1 nappal, ami soha nem szokott lenni, és 3 nappal korábban is jött meg...furcsa, de megjött. :(

A hőm 36,8-ról 36,7-re csökkent. Alaphőm amúgy 36,5.

2011. jan. 19. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még is volt baba,és mivel későn volt péd rövid volt az L szakasz.És nem volt elég ideje beágyazódni.Vagy nem tudom.De már biztos közel van az angyalkád.Ne keseredj el!!!!!

Összefog jönni!!!!Csak pozitívan:)Azért ha gondolod ugorj be a dokidhoz,ha ezen még mindig kattog az agyad..legalább megnyugszol.Kitartás!

2011. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!