Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pici vérszarü maszatolás...

Pici vérszarü maszatolás mensi helyett?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy tapasztalt-e valaki olyat, hogy pici de csak a papiron vérrel lett-e babás valaki? Vagy inkább nem is vér szinü, csak maszat.Volt már több lombikom is, rendszeres a ciklusom is . Ma vagyok a 33-ik napon , 30-ra szokott álltalában megjönni. De ilyen vérzés, maszatolást még soha nem tapasztaltam, mint itt sokan mások szokták írni. Elvileg így is eshetek teherbe. De teljesen olyan mintha meg jönne ,már egy hete görcsölgetek.
2011. júl. 12. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
teszt?????
2011. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom. De nem merek, én is tul vagyok egy pár nega teszten. És mi van a görcsöléssel? attol lehetek babás is?
2011. júl. 12. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem így volt, nemvárt napján reggel jelentéktelen mennyiségű, de egyértelmű barna folt volt látható. Aztán még egyszer a délelőtt folyamán, aztán már semmi, aztán 2 nap múlva pozitív teszt! :-)


15 hetes km

2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked!

Hátha én is így járok. Ma vagyok a 34-ik napon és még nem jött meg. Vissza számoltam az előző hónapi ciklusomat mert eszembe jutott , hogy akkor is elég sokára jött meg. 36 napra. Már nem számolgatok semmit, mert már 3 éve próbálkozunk és bele fáradtam meg a sok lombikozásba is. De ez a kis maszatolás egy kicsi reménysugarat keltett bennem.

2011. júl. 13. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok Neked!!!!! :-)
2011. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot!

Még mindig nem jött meg. De most ugy fáj a fejem mint mensi előtt szokott. És szerintem ez nem a front miatt van.

2011. júl. 14. 15:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sikerült végre , kismama vagyok! És nagyon boldog! Ezek szerint ez volt a beágyazódás.

2011. júl. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!