Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nem késő, ha a...

Szerintetek nem késő, ha a 10. dpo körüli maszatolás beágyazódásos vérzésnek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10. dpo-n. Ma tapasztaltam pici barna maszatolást. Természetesen lehet a menszim kezdete, de nekem mindig leesik a hőm, legkésőbb aznap. Most pedig fent van, szépen. Csináltam reggel egy tesztet, mert ma kellene megjönnie. Negatív. Elképzelhető lenne, hogy csak most van a beágyazódás és azért negatív? Nem késő?
2011. jan. 26. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A "ha" szócskát nem törtöltem ki a kérdésből, de remélem így is érthető :)
2011. jan. 26. 14:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma kellene??? A 10. dpo-n???

Én úgy tudom,hogy kb a 14-15. dpo-n jön meg a mensi ha nem történik meg a beágyazódás.

Az pedig 7-12 nap,így elvileg még lehet be sem ágyazódott azért nega a teszt. Ja és a barnázás lehet ettől is!

2-3 nap és újra teszt!

2011. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert mindig 27 naposak a ciklusaim, de nem a felénél van pém.
2011. jan. 26. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is pont hasonló a helyzet, tegnap előtt volt egy kis barna maszat a fehérneműn, azóta nem ma vagyok a 21. napon. 25 napra szokott megjönni.
2011. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, van görbéd?
2011. jan. 26. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!