Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után kinek hány...

Vetélés után kinek hány hónapot mondtak, hogy várjon az újabb teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Sokfélét olvastam, hallottam, egy hónaptól fél évig mindenfélét. Szeretném tudni, hogy nektek mit mondott az orvosotok, és esetleg azt is, hogy mikor sikerült az újabb baba. (Nekem nemrég, 10 hetesen volt missed ab-om.)
2011. jan. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapot szoktak mondani, de ismerek olyat akinek az első hónapban összejött. Most 4 éves a kislány :)
2011. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 honap, de a szervezeted amugy is tudja, hogy mikor all keszen
2011. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 10 hetesen volt missed ab-om még 2007 decemberében. 3 hónap szünetet javasolt a doki,amit be is tartottunk. 2008 áprilisában ismét próbálkoztunk,meg is fogant a baba,de sajnos a 6.héten spontán elvetéltem. Ezután ismét 3 hónap szünetet javasoltak,amire mi picit rá is húztunk a biztonság kedvéért...és milyen jól tettük. 2008 szeptemberében ismét élesben ment a dolog,első adandó alkalommal megfogant a baba és zavartalan terhesség után 2009 júniusában megszületett a kisfiam,aki most már egy 19 hónapos igazi kis rosszcsont.
2011. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapot javasolt a doki. 5 hónapot vártunk, első próbálkozásra sikerült teherbe esnem, most 10 hónapos a kisfiam.
2011. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrol (vizsgálat, anamnézis, uh volt) után azt mondta a doki, h hajrá. A ciklus közepén szépen felépült endometriumot látott, problémamentes volt a műtét utáni időszak, és az első vérzés is.
2011. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez relativ...attol fugg hogy volt-e mutet vagy kiurult a meh magatol es hogy mennyit tagitottak a mutet soran...nekem spontan ment es azt mondta a doki hogy az elso verzes utan probalkozhatunk...a baratnomnek missed ab utan ugyan ez az orvos 6 honapot javasolt...mindig azt kell venni alapul amit a te orvosod mond mert o tudja hogy neked mi a szitud...atlagban azert elmondhato hogy 3 honap utan ha az anya lelkivilaga is megengedi akkor lehet probalkozni
2011. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt műtétem, de ügyeletes műtött, nem is ismerem. A saját orvosomhoz majd csak az első vérzés után megyek vissza kontrollra. Csak addig is szeretném, hogy legyen előttem egy remény, és lehetőleg nem túl távoli.
2011. jan. 11. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt a műtétem, és azt mondta múlt héten a kontrollon, hogy májusban esedékes a rákszűrésem, utána pedig jöhet a következő baba. Addig szerinte ne, ha lehetséges.
2011. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ciklust mondtak. Ez nálam 2,5 hónapot jelentett, mert a műtét után 2 héttel jött meg először. Elsőre teherbe estem. Ma vagyok 11 hetes.
2011. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!