Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne haragudjatok, ha megbántok...

Ne haragudjatok, ha megbántok vele valakit, de drukkolnátok hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjönnie a menzimnek, de egész héten hányingerem van és hánytam is.Nem volt még terhesen ilyen problémám, úgyhogy nem tudom megkülönböztetni ezt a fajta hányingert pl. egy gyomorrontásos hányingertől.

Csak az a lényeg, hogy még a kisfiunk is nagyon pici, anyagilag is a béka popója alatt vagyunk, védekeztünk is (ami sajnos az esetemben már néhányszor nem ért semmit), de azért parázok hogy mi van ha mégis baba van a dologban.Nem szeretnék senkit sem bántani, aki már régóta próbálkozik a babával és drukkolok is nekik, de nekünk most nagyon nem lenne jó.


2011. jan. 8. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

EZ most konkrét kérdés akar lenni, vagy inkább csevegés?

Az utóbbira a témával foglalkozó fórumokat ajánlom.

2011. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szorítok,hogy most megjöjjön,és ha már minden tökéletes lesz a tesó érkezéséhez,akkor ne jöjjön meg!


Minden jót!

2011. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívből drukkolok neked! Viszont egyik vírus ott éri a másikat jelenleg. Az is lehet elkaptál valamelyikből egyet.
2011. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez segít, én drukkolok!

Mióta késik?

2011. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Tudom, hogy csevegő az oldal.

Én is csak abban reménykedek hogy összeszedtem valamit.

Még nem késik, holnap kellenen megjönnie.

Köszönöm és tényleg ne haragudjatok!

2011. jan. 8. 16:26
 6/11 A kérdező kommentje:
*nem
2011. jan. 8. 16:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor 2 hetet késett. Már tiszta para voltam, megcsináltam jó pár tesztet, negatív lett. De megjött.Pedig mi is védekezünk. Tudom,nehéz, de próbálj meg nem idegeskedni. Ha sokat késik, vegyél egy tesztet. Kívánom,hogy megjöjjön!
2011. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

drukkolok hogy megjöjjön!!!

...de képzeld a barátnőmnek is holnap kell h megjöjjön ő is parázik mert hányingere van...lehet vírus:-)

2011. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy vírus, tegnap én is majdnem hánytam, pedig most van meg :D drukk a mensiért!! :)
2011. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
én terhes vok igy kezdödött nem tom hogy fogom felnevelni
2011. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!