Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolnátok nekem? Nagyon...

Drukkolnátok nekem? Nagyon szeretnénk már egy kicsi babát.

Figyelt kérdés
Ma jött meg, kivagyok, már jó régóta próbálkozunk. Most kezdem a 2. clostys hónapom, és elhatároztam, hogy most sikerül és kész! :)
2011. jún. 30. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon szorítok Neked!! :)

Mi is régóta vágyunk már egy babára, de sajnos nem sikerül. 2éve próbálkozunk, nem találtak nálunk semmi bajt, de mégsem sikerül :(

2011. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorítok Neked!Remélem,hogy ez a hónap meghozza a bébit!Peteérésed volt a clostitól?Nézett a dokid UHval?Vagy majd a mostani hónapban néz?Vegyél esetleg LHtesztet,hogyha nincs UHs követés,tudd,mikor kell összebújnotok.
2011. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Lányok :) Igen, volt peteérésem, ultrahangon látta a doki, de valamiért mégsem jött össze; ehelyett megjött szépen 28 napra.

Kedves Első, én is szorítok Nektek!! Te is szedsz clostilbegytet?


Kedves Második: Lh tesztet Te is használtál, sikerrel?

2011. jún. 30. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi már lassan 2 éve szeretnénk kisbabát.A páromnak rossz volta spermaképe,gyógyszert szedett-javult lényegesen.Nekem is volt már egy csomó vizsgálatom,vérvételek,ultrahangok,Hsg...aztán túl vagyok 3 havi closty kúrán,de baba nem lett:-(((SAJNOS!Minden alkalommal megvisel,amikor Megjön...:-(Most is így lett.Most nem szedek semmit,a clostyval is 3 hó után szünetet kell tartani.A nyár a várakozásé és a reménykedésé.na meg a próbálkozásé...ősszel továbblépünk(lombik???)Sajna már 35 vagyok,egyre nehezebb.Mindenkinek drukkolok,hogy minél előbb legyen kisbabája!!
2011. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Kitartás. Én 8 hónapig nem mensiztem. Aztán kaptam clostylbegitet, most voltam túl a 4. kúrán, és van 1 pozitív tesztem. :):) Nagyon sok helyen olvastam, hogy akik szedték ezt a gyógyszert, azoknak álltalában a 4. 5. hónap után jött össze a baba. Szóval nyugi. Adjatok bele mindent, peteérés előtti 3 napban folyamatos együttlét, és ovu napján is. Ne hallgass azokra akik azt írják, hogy 2 naponta a jó ha együtt vagytok. Adjatok bele mindent. SOK SIKERT!!!
2011. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!