Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az én görbémre is vetnétek...

Az én görbémre is vetnétek egy pillantást? Tovább már én sem szeretném vizsgálgatni magam a hónapban.

Figyelt kérdés

Az első hónapom(több mint egy év után), hogy nem vettem ovu tesztet. A hőmet is csak peteérésig akarom mérni mert már elég volt a figyelgetésből.

Kedden nagyon erős petefészek fájdalmam volt, este már szinte ülni is alig tudtam. És a szeretkezés is fájt. Ez az érzés és minden más egyéb tünet elmúlt szerdára.(a hőm is felment). Szerdán délelőtt volt egy csepp vér a wc papíron(ez lehet peteérés utáni napon is)?.

Az furcsa viszont hogy az alaphőm az elmúlt egy évben mindig 36,6-7 most meg látjátok lejjebb van. Mitől lehet ez?

A másik kérdésem hogy jókor voltunk együtt? Lehetett kedden a peteérésem?Akkor miért nem húzza be a rendszer? Már a héten csak holnap tudunk együtt lenni.


Szerintetek azért elkaptuk?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.


[link]


2009. jan. 29. 10:29
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Hátha így jobb...

2009. jan. 29. 10:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem lehetett kedden pé-d de azért hallgass meg másokat is, vannak itt olyanok akik nálam jobban tudják ezeket olvasni én is az ő segítségüket kértem, és nagyon kedvesen segítettek amit most is megköszönök!

2009. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni..:(
2009. jan. 29. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is kedden lehetett. Én is mindig a petefészek fájdalmakból tudtam. Elvileg jókor voltatok együtt (bár szerintem nem ártana ma még egyet rásegíteni, ha már tegnap nem ment), a siker a csillagokban van megírva. Én 8 hónappal ezelött teljesen meg voltam gyözödve arról, hogy lemaradtunk róla, és csodák-csodája, mégis sikerült:)

Az alaphöd nagyon jó, 36,7 alatt kell lennie a ciklus elsö felében (legalábbis a babatervezok.neten ezt olvastam).

Nagyon szurkolok nektek!

2009. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszö szépen.:)
2009. jan. 29. 14:44
 6/7 A kérdező kommentje:
És gratulálok a hamarosan születő pöttömhöz.:)
2009. jan. 29. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi!
2009. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!