Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ilyen? A ciklus 19....

Van ilyen? A ciklus 19. napján vagyok, de a méhszájam még mindig puha és nyitott! Ez sose volt így, mert szoktam vizsgálgatni!

Figyelt kérdés
Kíméljenek, hogy mit nyulkálok! Szóval a ciklus 19. napján vagyok, de a méhszájam még mindig puha és nyitott! ez sose volt így, mert szoktam vizsgálgatni! Peteérés után már kemény és zárt szokott lenni, akkor ez most mitől lehet! tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Köszönöm
2009. júl. 23. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az előző ciklusomban. Magasan volt, de puha és nyitott.


Megjött, sajnos.

2009. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(:(:(
2009. júl. 23. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordul, hogy a szervezet többször is nekifut a tüszőrepedésnek, ilyenkor a tünetek egy cikluson belül ismétlődnek, vagy tovább is fennálnak. szerintem legyetek együtt ma is, hátha csak csúszott a pé valami miatt... hődet méred? az felment már?
2009. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hőm felment! A ciklus 10. napján voltam dokinál, ott már a tüszőrepedésen is túl voltam akkor! De már egy hete nyitott, ezért nem értem!
2009. júl. 23. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!