Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen HASI uh-n látszik...

5 hetesen HASI uh-n látszik már a baba? Mire számíthatok? A doki azt mondta hogy hasit fog csinálni. Látható lesz már valami a babából? Petezsák esetleg?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen már lehet látni ,de nem minenkinél.Nekem 5 hetesen 10 mm volt a petezsák.Ilyenkor a babából még nem látszanak részletek csak a petezsák méretét állapítják meg.
2009. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tudom mikor volt pé-m így akkor leszek 5 hetes + 2 napos. Nagyon várom már, remélem hogy látni fogok legalább egy pacát a hasi uh-n! :)
2009. jan. 28. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Tehát konkrétan: a terhességnek látszania kell, hogy ott a petezsák. Látható, hogy nem méhenkívüli. De maga a baba még nem, és szívhang sincs még általában, valszeg visszahívnak majd 2 héttel későbbre.
2009. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudod mikor volt peteérésed,de a terhességet mindig az utolsó menstruáció első napjától számítják.
2009. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy onnan számolják, csak azért tettem hozzá, hogy kizárhassam, hogy pl "ha nem látják, lehet később fogant..." (LH teszt hő, folyás...-ból tudom)

Ha valaki ilyenkor volt hasin akkor leírná hogy mit láttak, ill. láttak-e egyátalán valamit?

2009. jan. 28. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam hasin. Azt hittem, hogy 7 hetes vagyok, de kiderült, hogy valószínűleg maximum csak 6.

Mi petezsákot láttunk.

"Szabályos petezsák a méhben, benne embrionális elem még nem látható." Ezt írták a papíromra.

2 hét múlva kell visszamennem. Vagyis jövő hét szerdán. :)

Ha tényleg 5-6 hetes, akkor is kell látni petezsákot hasival is. De persze, ha egy kisváros ezer éves hasi UH-ján nézik, akkor még az is előfordulhat, hogy a petezsák kezdeményét látod, - gestaciós gyűrű.

Szóval, sok függ az UH géptől is.

Soks ikert!

2009. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! :) Hát remélem hogy legalább egy kis pacát látok majd... Amúgy egy nagyon jó dokihoz megyek, és elég jó (azt hallottam) a gép is. Bízom benne...
2009. jan. 29. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

5 hetesen mi 9 mm-ek voltunk, hasi UH-on semmi, csak hüvelyin látszódott a petezsák.

17 hetes kismama

2009. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom, aki érdemleges választ ad, azt lepontozzák... barmok...
2009. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!