Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A policisztás ovárium szindróm...

A policisztás ovárium szindróma kizárja hogy teherbe essek? Nagyon szeretnék majd gyereket! Ha van valaki aki szintén ilyen helyzetben van szivesen várom a tanácsait!

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárja ki, de nagyban rontja az esélyeket, főleg kezelés nélkül. A kezeléssel azt kell elérni, hogy a hormonháztartás helyrejöjjön és legyen peteérés és akkor lehet baba is.


Én is PCOS vagyok. Azt javaslom, vizsgáltasd ki magad endokrinológussal, és utána kövesd a tanácsait. (Diéta, gyógyszer, mozgás, fogyás ha szükséges, stb.)


www.pcos.hu itt mindent megtalálsz!


26/N

2011. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárja ki, bár tényleg megnehezíti. Nekem is PCOS-em van, és állandóan azon izgulok, lehet-e majd babám. De az orvos azt mondta, hogy rengeteg PCOS nőnek van gyereke, szóval ne aggódjak.
2011. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárja ki, ha kezelik.

A fentebb ajánlott portálon van egy diéta, legfőképpen azt ajánlom figyelmedbe. Ez ugyanis elsősorban nem nőgyógyászati betegség, hanem endokrinológiai.

2011. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, látogass el a Gyerekvállalás/Teherbeesés topicba, ott nagyon sok nő van, aki PCOS-sel küzd. Lehetséges így teherbe esni, nem zárja ki a gyereket az állapotod, de az esetek döntő többségében kezelés szükséges hozzá. Én orvostól kérnék segítséget elsősorban.
2011. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem lett babám,és pcos-om is,ugy lettem terhes hogy nem tudtam,vagyis januárban fogant a baba(2009)és elötte 2008 oktoberében volt utoljára mensim,elötte egy évig csak ugy ha orvosnál voltam és felirt valamit,de ahoz is csak 3 havonta jártam.szoval 3 havonta mensistem és hihetetlen de terhes lettem.most probálkozunk a másodikkal,megint egy éve semmi mensi,igaz csak jó fél éve hogy nem szoptatok.most sincs mensi csak millio ciszta,és azota 2 mensim volt,egy orvos miatt.van esély rá szeritem de kevés.ha orvos segit akkor menni fog.van akinek elsöre sikerül.sok szerencsét
2011. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is PCO-m van. Miután az orvos közölte, hogy nincs peteérésem és segítség nélkül nem lehet gyerekem feladtam. Még apához sem volt kedvem. Felírta a Clostyt és csak arra vártam, hogy végre megjöjjön és elkezdjem szedni, hogy legyen esélyem a babára...de nem jött meg:) 9 hetes vagyok (és egyetlen egyszer voltunk együtt). Szóval van esély rá! De ennek ellenére azt mondom érdemes keresni egy jó orvost és nem a csodára várni, minden jót kívánok!
2011. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,és tanácsát,megfogadom őket!!!!
2011. jan. 5. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!