Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24. napon vagyok ma, szerintet...

24. napon vagyok ma, szerintetek mikor érdemes először tesztelni? 28naposak a ciklusaim. Progeszteron pótlás miatt fontos.

Figyelt kérdés

Olyan ne írjon,aki csak a nemvárt napját tudja javasolni,hanem olyan akinek hamarabb + lett.

Pé tuti volt,UH-n figyeltük meg.


2011. jan. 2. 21:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Reggeli tesztem,mobilos kép,nem túl éles.

Szerintetek?


[link]

2011. jan. 3. 08:05
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok aki belekérdeztem, köszönöm a választ. Sajnos nekem még nem volt alkalmam élőben pizitív tesztet látni, de azt hiszem gratulálhatok!!!! :)
2011. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi,remélem,hogy +lesz jobban majd,bár az igazság,hogy én ezt negatívnak látom.


25ös érzékenységű volt.

2011. jan. 3. 09:44
 14/21 anonim ***** válasza:

9:29 vagyok. Én határozottan látok ott egy másik csíkot, kérdés hogy ott kellene-e megjelennie. Meg hát ugye eléggé homályos. Mindenesetre szerintem bíztató! :) Pláne, hogy 25-ös és még lenne pár napod a nem vártig.

Szóval szorítok nagyon! Írd majd meg a fejleményeket!

2011. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

[link]



elvileg sacc/kb ott lenne a 2.csík.

Itt látod?

De izgi:D

2011. jan. 3. 11:20
 16/21 anonim ***** válasza:

Oh jaj, én sokkal-sokkal mögötte lévő csíkra gondoltam. Ott sajnos nem látok semmit, de nagyon korai még és rossz a minőség is. Várj pár napot! Nagyon szorítok!!! :)))

(az alapján, amit leírtál, valószínűleg nekem is progi hiányom lehet. Pé óta szúrkál a hasam/petefészkem, ciklus közben néha pár napig halvány barnás pecsételésem szokott lenni. Minden hormonom jó volt a 3. napi vérvételen, de pont progeszteront nem néztek... Viszont ezek szerint így is teherbe lehet esni, csak aztán nagyon oda kell erre figyelni. Ez bíztató!)

2011. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

MOndam én hogy nega:D


Amit látsz,azt látom én is az a teszt ragasztási része:D


Drukkolok Neked is!

2011. jan. 3. 12:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Teszteltél már azóta?
2011. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem,viszont szereztem be 10es tesztet.

Szerintem várok vele a nemvártig.

Csütörtökön tesztelek majd.

2011. jan. 4. 23:46
 20/21 anonim ***** válasza:
mi lett a teszt eredménye?
2011. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!