Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24. napon vagyok ma, szerintet...

24. napon vagyok ma, szerintetek mikor érdemes először tesztelni? 28naposak a ciklusaim. Progeszteron pótlás miatt fontos.

Figyelt kérdés

Olyan ne írjon,aki csak a nemvárt napját tudja javasolni,hanem olyan akinek hamarabb + lett.

Pé tuti volt,UH-n figyeltük meg.


2011. jan. 2. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szia, én egy héttel nemvárt előtt kezdetem el teszteket csinálni.5 nappal előtte, nagyon de nagyon halvány csíkocskám lett. hát mindenki más, de a 2 nappal előtte már icuri picurival erősebb volt, de a tuti, nemvárt után egy nappal volt.kívánom a pozitív tesztet:D
2011. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyetlen marka van a piacon (Qupido)ami 10 mol/l tol kimutatja, az osszes tobbi 20 tol. Ha ugy gondolod, hogy a ciklus kozepe fele estel teherbe, akkor holnap azzal tesztelhetsz is:) Majd ird meg az eredmenyt!
2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elkapott Pé amit UH val láttunk az a 16.napon volt,de én a 14.en is produkáltam a tüneteket.Tojcsis nyák 1napig és hasszurka.

Nem kapni erre felénk sehol qupidó tesztet sajnos,már kerestem.


Tesztelek egyet majd akkor kedden sztem az már a 26.nap lesz:D

2011. jan. 2. 21:50
 4/21 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem a gravi hcg lett halványocska 4-5 nappal. olyat sem tudsz szerezni?
2011. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Olyan is van itthon.
2011. jan. 2. 21:55
 6/21 anonim ***** válasza:
várom majd a fejleményeket.amúgy érzel valamit?
2011. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsánat hogy belekérdezek, de megköszönném, ha megírnád milyen tüneteid voltak, amik a progeszteron hiányra utaltak? Vagy hormonvizsgálatnál derült ki? Én is babát szeretnék és ez a gyanúm.

Egyébként sok sikert, szorítok! Majd írd meg az eredményt!

2011. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hasszurka és mellszurka,meg görcsök amik nem szoktak lenni.

A progeszteron hiány nekem vetélés után derült ki a köv terhességemnél kaptam utrot és nem volt semmi gond,majd az azt követőnél szintén nem kaptam,mert UH-n nem láttak akkor még csak petezsákot és az ügyeletes doki nem adott és vetélés lett megint.

MOst ahogy lehet legkorábban kimutatni,tudni akarom,mert a dokim írt fel utrot és mondta hogy ahogy tudok bármit szedjem.

2011. jan. 2. 22:30
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia, én 24. napon teszteltem halványat medi-labbal. Ilyet:

[link]

[link]



15hkm:)

2011. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Most beindult az agyam,lehet holnap csinálok egy tesztet,max nem kenődök el ha negatív.


Van későbbi tesztről is fotód?


Boldog babavárást!

2011. jan. 2. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!