Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron pótlás koraterhes...

Progeszteron pótlás koraterhességben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Palástfű és progeszteron krém segítségével sikerült a baba.

Még csak a pozitív tesztnél tartok.

A teát már tegnap sem ittam, a progeszteon krémet nem tudom kenjem e még.

Aki hirdeti azt írja 12hétig kell kellni.

De hisz ez csak homeopátia, nem olyan mint egy utro, vagy más progeszteron gyógyszer.


Én csak rásegíteni akartam ezekkel, sikerült is, csak nem tudom szükséges e tovább használni.

Akik progesztron gyógyszert szednek, azok is 12 hétig ha jól tudom


2010. dec. 20. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a szervezeted nem termel elég progeszteront, használd tovább, amíg a dokid mást nem mond.

Egyébként mi ennek a krémnek a neve és hol kapható?

2010. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

womens cream, keress rá neten


ez home, doki nem fogja pártolni:)

2010. dec. 20. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell izgulni mert a szervezetednek az 5.-6. heten van szuksege a nagyobb dozisu progeszteronra addig meg van idod menni dokihoz hogy o majd biztosat mondjon...en azt tanacsolom hogy addig igyad a teat es ha gondolod kremezheted is magad mert nem art...akkor sincs baj ha total rendesen termeled a progeszteron es te megis iszod ...max erosebb lesz a reggeli hanyinger de a babanak nem lesz semmi baja
2010. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!