Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A koraterhességben az lehet...

A koraterhességben az lehet terhességi tünet, hogy nappal is 37 fokos a hőm?

Figyelt kérdés
Megfázásra, meghülésre nincs semmi jel!
2008. jan. 6. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, ugyanis nappal nekem is 37 a hőm, és 2 tesztem is negatív lett. Nem lehet, hogy a reggeli hő a mértékadó? Lehet akkor alacsonyabb! Akárhol olvasgatok, mindig a reggelit jelölik meg. Bárcsak terhességet jelenten!:):):)
2008. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is 37 fokos a nappali, nagyon remélem,hogy ez babát jelent.Pár nap van még addig,h meg kéne jönni a mensinek (vagyis nem kéne), de már jópár napja jelentkeztek premenstruációs tünetek. Én úgy tudom,ez jó jel.
2008. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 37 körüli hőmérséklet a mensi előtt esik vissza 1-2 nappal. A hőt azért kell reggel mérni, mivel az a mozgás hatására megemelkedhet. Tehát napközban mindig magasabbat fogsz mérni, legalábbis nekem reggel 37, délután 37,5. Ha nem mérted rendesen a ciklus elejétől nem tudod mihez viszonyítani, ezért érdemes a ciklus.hu vezetni. Ha nem jön meg és még mindig 37 körül van, akkor tesztelj. De bízzunk benne, hogy a terhességedet fogja jelenteni.
2008. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 citromfűlevél ***** válasza:
100%
!!12345. kérdés!!
2021. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!