Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtörténik velem is a...

Ha megtörténik velem is a "csoda" én leszek a legboldogabb kismama, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Sok nő jön ide napról napra, óráról órára, percről percre beszámolni a pozitív tesztjéről. És mindig belegondolok, és én mikor dicsekedhetem nektek végre?

Már nagyon várom a pillanatot, hogy én is beszámolhassak arról, kisbabát várok! Na de mikor lesz ez??? 1 hónap múlva, 1 év múlva, vagy netán évek múlva, vagy soha???

Úgy várom már ezt a pillanatot...:(((

Tényleg én leszek a legboldogabb az összes kismama közül úgy érzem, olyan jó lenne már, ha bekövetkezne. 27 éves nő vagyok és még nincs gyerekem.


2010. dec. 29. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

igen,Te leszel a világ legboldogabb kismamája:)


Nagyon szorítok itt mindenkinek,akinek eddig nem sikerült!

2010. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Helló!


Én megértelek téged, mert én is így gondolom, ha megtörténik a "csoda" és végre babát várok én leszek a világ legboldogabb embere.

Én 27 a férjem 32 éves. Túl vagyunk két sikertelen lombikon és most várjuk a csodát. Ami miatt mentünk az alacsony spermium szám volt, ami mostmár teljesen helyreállt vitaminokkal és teákkal.


A környezetemben mindenki babát vár, vagy már babája van, csak nekünk nincs. Néha már emberek közé sincs kedvem menni, főleg ha megkérdezik "nálatok mikor lesz már baba"... ha tudnák ez a 2 év alatt min mentünk keresztül.


De úgy érzem a 2011 a mi évünk lesz és boldogan fogunk babázni! :D

2010. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Macimanó82 ***** válasza:
sziasztok. csatlakozom:/ mi is másfél éve próbálkozunk és semmi nagyon elkéne a csoda egy kis darabkája mindenkihez:) Kívánom hogy jövőre midenkihez kopogtason be egy kis csoda:)
2010. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lányok,én 33 vagyok,a férjem 38,és 10 éve szeretnénk babát.Volt két méhenkívülim,majd 4 sikertelen lombikom!Én is úgy érzem hogy ha végre terhes leszek én leszek a világ legboldogabb kismamája!Kitartást minden sorstársnak!
2010. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szurkolok Neked, és minden hasonló cipőben járó leendő anyukának! Nekem két éve volt egy vetélésem, másfél éve próbálkozunk de semmi, januárban megyek átfújásra,reméltem, hogy megúszom, de sajnos nem,én is úgy érzem, hogy életem legnagyobb csodája lesz ha egyszer két csíkot fogok látni!!! Néha nagyon el vagyok keseredve én is.
2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 éve nem szedek semmit és egyszer volt pozi tesztem de az sajnos 7 hetesen elment és azóta semmi. Ennek már több mint két éve volt és kiderült hogy alacsony a progeszteron szintem és tudom hogy jövőre babázni fogok. Hála istennek elmentünk pestre és 1 hónap alatt mindent kideritettek.
2010. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szia! Kívánom,hogy minél előbb Te légy a legboldogabb Veletek együtt lányok, akik válaszoltatok itt mind:) És én is szeretnék csatlakozni majd, hogy együtt lehessünk a legboldogabbak:) Mi már több mint 3 éve várjuk a mi kis csodánkat, túl laparoszkópián, 5 sikertelen inszemináción, belevágtunk a lombikba, első nem sikerült. Második sikerült, de méhenkívüli terhes lettem, és sajnos egyetlenkénkel együtt elveszítettem a jobb oldali petevezetőmet is. Harmadik lombik sajnos nem hozta meg a régóta várt csodánkat, de nem adjuk fel! Márciusban újra belevágunk. Sok sok erőt , kitartást, hitet mindenkinek!
2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!