Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtörténik velem is a...

Ha megtörténik velem is a "csoda" én leszek a legboldogabb kismama, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Sok nő jön ide napról napra, óráról órára, percről percre beszámolni a pozitív tesztjéről. És mindig belegondolok, és én mikor dicsekedhetem nektek végre?

Már nagyon várom a pillanatot, hogy én is beszámolhassak arról, kisbabát várok! Na de mikor lesz ez??? 1 hónap múlva, 1 év múlva, vagy netán évek múlva, vagy soha???

Úgy várom már ezt a pillanatot...:(((

Tényleg én leszek a legboldogabb az összes kismama közül úgy érzem, olyan jó lenne már, ha bekövetkezne. 27 éves nő vagyok és még nincs gyerekem.


2010. dec. 29. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én 31 múltam,2 éve próbálkozunk,2 terhességem elhalt.

Már boldog szeretnék lenni Én is......

2010. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. De az azért gondolom ad egy kis "reményt" neked, hogy teherbe tudsz esni!

De az sajnálatos nagyon, hogy elhalt 2 terhességed is, nagyon együttérzek veled!! :(

Mi több mint 1 éve, nem védekezünk.

2010. dec. 29. 14:07
 3/17 anonim ***** válasza:
én is mindenkivel együtt érzek, ugyanis nálunk másfél éve nem jön a baba :/
2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én,így ismeretlenül is nagyon drukkolok neked,hogy mihamarabb sikerüljön a világ legboldogabb kismamájának lennek!!!

Első voltam

2010. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A teherbeesést sok tényező befolyásolja.


Naptár módszerrel próbálkoztok? Mennyi idős a párod? Cigi, pia bárkinél? Mennyire élsz stresszes életet vagy mennyire nehéz a munkád?

Voltatok már orvosnál kivizsgáltatni, hogy mi lehet a baj /egy év próbálkozás utána már mehettek nyugodtan!


Drukkolok természetesen mindkettőtöknek!

2010. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést és a drukkolást mindenkinek! Énis minden nőnek drukkolok, aki kb. itt tart mint én, vagy még régebb óta várja a kisbabáját és még nincs gyereke! Szerintem mi fogjuk tudni legjobban értékelni azt, hogy anyukák leszünk, hogy kisbabánk van, mert nekünk nem jön össze elsőre, mint sok más nőnek!

Csak úgy félek attól, hogy nem fog jönni soha...:((

2010. dec. 29. 14:13
 7/17 A kérdező kommentje:
A párom 28 éves, és elég sokat dohányzik (kb. 1 nap 1 doboz...). Én nem dohányzom, nincs semmilyen káros szenvedélyem. Ő elég stresszes. Én nem igazán, csak akkor ha ő ilyen idegeskedő kedvében van. A munkahelyem sajnos most szűnik meg, mert nem hosszabbítják meg nekünk a szerződést... tehát most jön az az időszak, hogy otthon leszek sokat és kapom a segélyt...lehet, hogy így több esélyem lesz a babára, hogy sokat fogok pihenni otthon??? Szerintetek?
2010. dec. 29. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet most utálni fogtok, de elmesélem az én sztorimat /nem menőzésként, csak hátha segítek ezzel valakinek!


Mi a párommal, amikor összejöttünk /22 és 24 évesek voltunk/, nagy családot terveztünk. Kb fél éve tartott a kapcsolatunk és közösen elhatároztuk, szeretnénk babát. MINDKETTEN elmentünk dokihoz, kivizsgáltattuk magunkat /persze csak amennyire normális eleinte/, és elkezdtem szedni a terhesvitamint. Elsőre nem jött össze, kicsit letörtem, mint a bili füle, de nem adtuk fel. Másodikra összejött. Minden szép és jó. Nem stresszeltem, egyikünk sem iszik, nem dohányzunk, sokat vagyunk a friss levegőn.

/szerintem ezek sokat számítanak.

Most várjuk a második babánkat, aki a nőgyógyászati vizsgálat és terhesvitamin szedése után elsőre összejött. A kajára nagyon odafigyelek, kímélem magam.


Amiket leírtam tudom, sablon szöveg, de szerintem nekünk is ezek segítettek, hogy családosak legyünk.


Tiszta szívemből kívánom mindenkinek, aki várja, hogy minél hamarabb éljétek át a dupla csík élményét :)

2010. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 évet vártunk a pozitív tesztre. Nagyon nehéz és kapcsolatpróbáló időszak volt. 9 hónap próbálkozás után mentünk orvoshoz, nekem magas volt a prolaktin szintem. Erre kaptam gyógyszert, de így is 1,5 év kellett ahhoz, hogy teherbe essek. Már megvolt az időpontom újabb vizsgálatokra, amik az inszeminációhoz kellenek. Ide már nem jutottunk el! :)

Hidd, el, hamarosan Te is boldogan újságolod, hogy babát vársz!

2010. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi 3 évet vártunk és sose gondoltam, hogy valaha is a terhesség kategóriába írok majd, és tessék :) Ne add fel!
2010. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!