Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van ott csík vagy...

Tényleg van ott csík vagy csak megőrültem? Ha van, létezhet, hogy 51ik ciklus napon ilyen halovány?

Figyelt kérdés

A 43 ik napomon ilnyen volt a tesztem.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az 51iken ilyen.

[link]

[link]

[link]

[link]

3 nap elteltével ilyen képem van az előzőről.

[link]

[link]


2010. dec. 28. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még a legutolsón sem látok csíkot... nekem ilyenkor már nagyon-nagyon erősen látszott, sőt én a ciklus 29. napján teszteltem először, már akkor egyértelmű volt.
2010. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos én sem látok két csíkot sehol. :-((

Voltál már endokrinológusnál? Kivizsgáltak rendesen, hogy miért nincs peteérésed?

2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nézesd meg magad...nem akarlak ijesztegetni, de ha tényleg 52. napon vagy, és még mindig ilyen haloványka a a második csík(amit én látok, viszont nagyon rossz minőségűek a képek), akkor az is lehet, hogy nem termelődik elég gyorsan a hcg a szervezetedben, és sajnos ez lehet akár méhen kívüli is! Menj orvoshoz! SZTK-ban van rendelés ez egész biztos!

Kívánom a legjobbakat:D REmélem tényleg baba lesz, és valamért nem akarja csak kimutatni normálisan a teszt!


14+3 hkm

2010. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!