Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 29. napja, halvány...

Ciklus 29. napja, halvány csík a teszten, szerintetek reménykedhetünk?

Figyelt kérdés
A ciklus 29. napján vagyunk, (nem várt 1. napján) nem volt mégcsak barnázás sem, és cicik is nagyon fájnak. Csináltunk egy x-epil terhességi tesztet. A kontroll csík nagyon erős volt, a teszt csík pedig egész halványan látszott csak. Mi a véleményetek? Lehet terhesség? Nagyon szeretnénk már.
2010. júl. 1. 21:34
 1/8 A kérdező kommentje:
A terhességi teszt elég gyenge minőségű (vagyis érzékenységű) abban reménykedem hogy kell várni még egy kicsit...A menzi elmaradt,pedig már 2-3 napja meg szokott jönni ilyenkor..cici fáj...hőemelkedés nincs...szerintetek?
2010. júl. 1. 21:36
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a tesztcsík elszineződött de akár csak halványan is az már jót jelent. sokaknak eleinte nagyon halvány aztán pár nap alatt erősödik. én a nemvárt utáni 3-4. napon teszteltem halványat. az a lényeg ha forgatás nélkül látszódik és nem fehér az jó ! drukkolok hogy baba legyen !
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok neked, de sajna nem tudok mást mondani....mint, hogy várj egy kicsit, 1-2 napot és csinálj egy másik tesztet.

Sok sikert!

2010. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia biztos hogy baba nekem mind a hároszor már a mensi előtt 3 nappal mutatta a nem jó mindőségű tesztek
2010. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességeteket,természetesen értesítelek titeket, ha van valami...megpróbáljuk mondjuk a szombat reggeli vizelettel:-))
2010. júl. 1. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Drukkolok, hogy baba legyen. Nekem az lett! :) A mensi napján halvány csík volt, majd 1 hétre rá erősebb. Már voltam dokinál 5 hetes terhességet állapított meg. Remélem neked is baba! :)
2010. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:45-ös vagyok. Még annyit főznék hozzá, hogy az erős cicifájás jó jel! :) Nekem még most is nagyon fájnak, és azóta más tünetek is jelentkeztek.
2010. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a biztatást! Mi is nagyon reménykedünk,már 2 éve próbálkozunk...én speciel még mindig el sem hiszem...
2010. júl. 2. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!