Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon magam alatt vagyok, a...

Nagyon magam alatt vagyok, a folyamatos kudarctól. Mit csináljak, hogy átlendüljek a baba és a teherbeesés problémáin?

Figyelt kérdés

Asszem most vagyok a legmélyebb ponton. Félek h teljesen leteszek róla...

Légyszi mondjatok vmi erőt adó trükköt!


2008. jan. 20. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tudom, hogy ezt már sokszor hallottad, de tényleg az a legjobb, ha lefoglalod magad. Probálj olvasni vagy csinálj bármi olyat ami odafigyelést igényel. A szexet pedig ne úgy vedd, mint " gyerek csinálást" . Elvégre ilyenkor a pároddal vagy testileg és lelkileg. Minél inkább idegeskedsz azon, h babád legyen, annál inkább se fog sikerulni. Ne gondolj rá, a baba tudni fogja, h mikor van itt az ö ideje. En is sokáig minden pillanatban azon agyaltam, h mikor sikerul már, és borzaszto volt, mikor ujra és ujra kiderult, h nincs baba. Aztán megfogadtam, hogy nem gondolok rá, lefoglaltam magam, a párommal is vágybol vagyunk egyutt, nem pedig azon agyalunk, h mikor sikerul. Most pedig nagyon ugy fest a dolog, h sikerult. De ha nem, akkor nem. Pedig már én is nagyon vágyom rá, de hiába gorcsolok rajta, annál inkább se fog dikerulni. Ide illik egy kozmondás: Turelem rozsát / kisbabát/ terem. Hidd el, a baba tudja mikor van itt az ideje. Es sose add fel!!!!!
2008. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 4-szer sikerült teherbe esnem de sajnos mind a négy esetben elhalt a baba a 8.hét előtt. Nagyon magam alatt voltam főleg a második esetnél, de én elhatároztam és a szivem legmélyén érzem is hogy egyszer anya leszek. Most kineziologushoz járok. Ő segitett feldolgozni a veszteségeket és idén újból megprobáljuk. Nem szabad a múlton rágodnod engedd el a régi fájdalmaidat és csak a jövöre koncentrálj. Tudom könnyü ezeket mondani. Hidd el én is haragudtam az egész világra, és fel tettem a kérdést miért pont velem történik ez. Szóval ne add fel! Probálj kikapcsolodni, foglalkozz többet a pároddal és a környezeteddel. Meglátod minden rendbe fog jönni.
2008. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon nehéz nem gondolni rá, és sztem nem is lehet, "csak úgy". A környezetemben bárki is terhes lett, sokat beszélt róla, álmodozott, vágyott rá, számolgatott..., már szinte meddőnek képzelte magát..(32-35 éves nők)Igazándiból, ahogy láttam, mindig úgy történt, hogy jött valami, pl. mhelyen átalakulás, vagy családi gond, ami kicsit elterelte a figyelmet, és akkor lett pocaklakó. Szóval, van abban valami, hogy nem szabad rá gondolni, de én magam sem tudom megtenni, magamtól ,csak hogyha a külvilág kikapcsol... Minednestre ne add fel a gondolatot, anyuka leszel egyszer... ez a lényeg. (asszem) Én is hasonló cipőben járok. Drukkolok neked!
2008. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én letettem róla, örökbefogadáshoz minden engedélyt beszerztem, sorszámot kaptam és tessék: teherbe estem, 16 hetes a pocaklakóm. Légyszi, nézd végig a korábbi kérdéseket, sokat írkáltunk egymásnak a sikertelenségekről, hasznodra lenne sok válasz. (Bizos rámegy egy éjszakád az olvasásra) Ami nem igaz: büntetés valami hibád miatt és hogy rosszabb vagy másoknál, mert nincs még babád. Mindannyian ezt hittük magunkról. Mondok egy trükköt: utazzatok el 3 napra teljesen idegen környezetbe. Van még 1000 trükk!
2008. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok! Én is rengeteget hallottam már, hogy a nem görcsölésnek mekkora szerepe van. Én úgy próbálok hozzállni, hogy nem egy kisbabát képzelek el magamnak.Egy leendő emberi élet várományosai leszünk, ha megadatik, inkább arról gondolkodom, hogy nevelem majd, hogy tanítom az életre, és nem a bébiholmikon gondolkodok, így tudatosul bennem, hogy nem "vágyaim tárgyát, egy játékszert" kívánok magamnak, hanem egy komoly és örömteli feladatot, ami felelősségteljes....

Testi oldalról pedig egy gyógynövényes komplex készítményt tudok ajánlani, személy szerint nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Nem saját tapasztalat, de sorozatos vetélések után is komoly szervezetet támogató hatásai lehetnek, melyek egy egészséges terhesség kihordását támogatják.Én a piacon lévők közül ezt választottam ki magamnak, mert ez volt a legmeggyőzőbb segítség, mint eü-ben dolgozó, alaposan utánanéztem.A szervezet és lélek támogatása egyaránt fontos és a türelem.Kívánom lendülj át a mélyponton és újra bízz (lazán:-))

2008. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!