Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Valaki hozzáértő segítsen már mert mindenkitől mást hallok. :S

Figyelt kérdés
a párommal akkor voltunk együtt amikor menstruáltam (az utolsó napokban) és nem is védekeztünk.(utána is többször voltunk együtt de megszakítással védekeztünk)vettem 2 tesztet még mielőtt meg jött volna mert az ismerőseim többször kérdezték különböző okok miatt hogy "nem vagy te terhes?", de a tesztek negatívak lettek, valószínűleg hamar csináltam. aztán 11én vártam hogy megjöjjön de nem jött meg azóta sem helyette csak barna folyásom van és az is csekély mennyiségű. 16án elmentem az orvoshoz és nem látott még semmit azt mondta menjek vissza 3 hét múlva. korábban mindig rendszeresen megjött soha nem volt még ilyen. szerintetek terhesség vagy esetleg valami hormonzavar okozza?
2010. dec. 25. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

20:30-as vagyok:

Ma már 3 éves nagyfiú! És imádjuk!!!


Csinálj tesztet! ;)

2010. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A teszt ritkán hazudik, ha pozitív. :o) Akkor tud tévedni, ha korán tesztelsz. Viszont ha van HCG a szervezetedben, azt nem sumákolja el, szépen kimutatja. :o)

2010. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

hétfőn megyek az orvoshoz mert kaptam új időpontot és akkor már biztosat fogok tudni. van aki azt mondja nekem hogy biztos hogy terhesség de van aki meg azt hogy csak valami hormonzavar lehet. de minden estre azt tudom hogy híztam és nagyon jó étvágyam lett és már lassan 3 hete hogy nem olyan a mensim mint amilyennek kellene lennie. mostmár még örülnék is neki ha baba lenne. de kb 2 napja már nem csak barnázok hanem vér is folyik és ez már teljesen elbizonytalanít. és félek hogy ha ennek ellenére is babás vagyok valami baja lesz :(

2010. dec. 29. 17:50
 14/16 A kérdező kommentje:
hát úgy néz ki hogy mára már megjött rendesen :S pedig már kezdtem beleélni magam hogy babám lesz.. örültem volna neki..:( de ennek ellenére lehetséges hogy mégis terhes vagyok? majd hétfőn megírom hogy mit mondott az orvos :)
2010. dec. 30. 16:14
 15/16 A kérdező kommentje:
úgy néz ki h volt egy spontán vetélésem.. :S a munka miatt, sokat emelgettem.. de azt mondták h lehetséges a méhen kívüli terhesség is, de sztem nem. elvesztettem a picikémet :(
2011. jan. 4. 12:03
 16/16 anonim ***** válasza:
ha komolyan gyerekvallalasra szannad el magad, akkor keresd meg a nogyogyaszod, beszeljetek errol, ha volt vetelesed is, lehet, h nehezebben hordanad ki... mindenkeppen orvos felugyelete mellett vallalj babat! Sok sikert!
2011. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!