Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Valaki hozzáértő segítsen már mert mindenkitől mást hallok. :S

Figyelt kérdés
a párommal akkor voltunk együtt amikor menstruáltam (az utolsó napokban) és nem is védekeztünk.(utána is többször voltunk együtt de megszakítással védekeztünk)vettem 2 tesztet még mielőtt meg jött volna mert az ismerőseim többször kérdezték különböző okok miatt hogy "nem vagy te terhes?", de a tesztek negatívak lettek, valószínűleg hamar csináltam. aztán 11én vártam hogy megjöjjön de nem jött meg azóta sem helyette csak barna folyásom van és az is csekély mennyiségű. 16án elmentem az orvoshoz és nem látott még semmit azt mondta menjek vissza 3 hét múlva. korábban mindig rendszeresen megjött soha nem volt még ilyen. szerintetek terhesség vagy esetleg valami hormonzavar okozza?
2010. dec. 25. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
nem vagy terhes. talán pont az idegeskedés az ami miatt csak pecsételős volt a mensid.
2010. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj most,mert ha az előzőt túl korán csináltad,attól még lehetsz.de most hogy már késik is,most kéne szerintem tesztelni,ha terhes vagy úgyis pozitív lesz és nem kell 3 hetet várni,hogy a doki mit mond.Ha tesztelsz majd írd már meg hogy mi lett,lécci!
2010. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
olyan nincs hogy megszakítással védekeztünk, az nem védekezési forma.
2010. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
menj vissza az orvoshoz, akkorra, mikorra mondta... biztosat, csak ő tud mondani...
2010. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj most is, túl korán csináltad.
2010. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, a teszt már biztosan kimutatja.
2010. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem h idegesség miatt lenne mert nem vagyok ideges egy kicsit sem. ha esetleg becsúszott a baba akkor megtartom. de köszönöm a válaszokat. :) újabb tesztet meg azért nem csinálok mert az orvos azt mondta h nem lehet megbízni a tesztekben úgyhogy inkább kivárom a hatodikát és akkor 100%ig biztos lehetek a dolgokban, csak érdekelt h esetleg valaki volt e hasonló helyzetben. de egyébként ha terhesség alatt "megjön" akkor nem lesz baja a babának?
2010. dec. 27. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. Késett 5 napot a mindig pontos mensim, amikor megjött csak barna foltot hagyott a betéten. Ez 4-5 napig tartott. Én ezt letudtam mensinek. Óvszerrel védekeztünk, eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek. De egyre gyakrabban émelyegtem, ezt magyaráztam azzal, hogy a nyaralás alatt elrontottam a gyomrom. A párom nem hagyta és elküldött a háziorvoshoz, aki diétát írt elő a gyomorrontásomra. Közben eltelt pár hét és újra menzeszeltem, ugyanolyan enyhén, persze közben az émelygés maradt, és már fáradékony is voltam. Vissza a háziorvoshoz, Ő kérdezte, hogy menstruáltam-e, én mondtam, hogy igen, erre elküldött gasztroenterológiára. Ide két hónappal későbbre kaptam időpontot, de annyira nem izgattam magam, mert elviselhető volt a rosszullét. Közben esedékessé vált a nőgyógyászati rákszűrésem. Ott mondtam el, hogy két mensim sem volt az igazi. A doki ekkor már mosolygott, csinált uh-ot és ott volt az én "gyomorrontásom", úgy 8 hetes magzatként.

Ezután még két vérzésszerűségem volt, mindig a várt mensi időpontja körül. Az orvosom szerint a szervezet emlékezik a vérzésre, és ez nem is olyan ritka, mint ahogy gondolnánk.

2010. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg hogy mi lett az eredmény :)
2010. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó előtti válaszadónak : hűűha.... :S de sok boldogságot!


Viszont szerintem igenis csinálj tesztet, mert két hét után már elég nagy valószínűséggel kimutatja.

2010. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!