Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki ért ilyen szaknyelv...

Valaki aki ért ilyen szaknyelven az elmagyarázná nekem hogy mit is jelentenek ezek?

Figyelt kérdés

Cervix nyák:kp nyújtható áttetsző.Kp tág vag. Port.folyt-ban rendes nagy uterus,af-ban,mob. j.o.szabad környezetben.Bal.o. tapintható ovarium.Douglas negatív.

Az endrometrium 21mm.Benne egy 4mm-es hypoechogen képlet,korai gesztációs gyűrűnek megfelelhet.A jobb oi. ovarium 29*17mm,homogen szerkezetű.Tágabb parametrán vénás hálozat.Bal oi. ovarium 24*30mm szintén homogén szerkezetű.

Nov.17-én volt az utlsó menszim,tesztek halványan talán pozitív,de ezt nem merem bátran kijelenteni.Most ezek "magyarul" mit jelentenek?


2010. dec. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhes vagy drágám:) gratulálok!! nagy a méhed..azaz az uterus, doughalsban azaz méhürben nincs folyadék sem semmi tehát nincs méhen kívülid, a méhnyálkahártyád nagyon vastag mint a terheseknek, benne van egy négy milis felritkulás, oda ágyazza be magát a babó, meg a petefészkedről ír az normális. Pár hét és szépen látszik majd a petezsák és a többi is:) gratulálok!!
2010. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ,örülök.A doki nem mondta csak azt hogy nem lát semmit és hogy 3 hét múlva menjek vissza,ha megjön akkor nem kell menjek kontrollra.És most mennyi idős terhes lehetek?
2010. dec. 25. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem félidőben fogantál, hanem picit később, pár nappal, figyi kb ugyan ezek voltak az én uh-s leletemen is, ez a gesztációs gyűrű meg vastag nyálkahártya, ezeken kívül nem látott semmit, majd én nem bírtam ki, hogy három hét múlva menjek vissza , következő héten elmentem másik dokihoz:)) akkor már látszott a petezsák, nálad most kezdődött a beágyazódás ha annak vége az kb három nap akkor már a teszt is erősödni fog, kb negyedik hetes lehetsz ami valóságban két hetesnek felel meg, de a mensitől számolják.
2010. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.
2010. dec. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!