Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec.12-én mensiztem utoljára!...

Dec.12-én mensiztem utoljára! Csináltam már 5 tesztet mind pozítív lett! Voltam hasi uh-n ott azt mondták hogy még nagyon pici és nem látják! Mennyi idős lehetek? Volt egy minimális barna valami éppen csak két csík ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha dec. 12. az UM, akkor 6 hetes és 1 napos vagy ma.

Most már akár láthatnák is. A barnázás nem jó, szólj róla a dokinak mihamarabb, főleg, ha továbbra is fennáll.

2009. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Számítás szerint már egy nappal elmúltál 6 hetes. Nem tudom mikor voltál dokinál, de most már egy nem túl professzionális UH géppel is kellene valamit látni. Gondolom későbbi időpontra visszarendelt a doki.
2009. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetes voltam amikor először voltam uh-on, akkor már lehetet látni, hogy ott bizony van valaki.

Nekem később is volt barnázásom, sőt egy kis vérzésem is.


38 hetes pocis

2009. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha talán a doki nem hasi Uh-t csinálna, még látná is. Azt a 12. hét után szoktak, addig hüvelyit csinálnak!
2009. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Tegnap volt csak ez a barna valami ma egész nap pihentem!Kedden megyek vissza uh-ra!Azért voltam csak sima hasi uh-n mert 2 éve szeretnék teherbe esni és nem szeretném ha idő előtt megvizsgálna és történne valami rossz dolog!Inkább várok még vele!De kedden megyek uh-ra!Kicsit félek is!
2009. jan. 24. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem hasonló gondom van. Dec. 20-án volt utoljára. 3 teszt és hcg vérvizsgálat is azt mutatja, hogy baba van. Viszont pénteken voltam dokinál és hüvelyi uh-n sem látott semmit és kézzel sem tudott kitapintani semmit. Hétfőn újra vérvizsgálat, hogy merre mozdul a hcg-m.

Nekem sem jót, sem rosszat nem mondott, 4 lehetőséget sorolt fel, szintén pecsételek ill. a héten kellett megjönnie és ekkor egy kevés inkább barnának mondható vérzésem volt, ami inkább pecsételésnek mondanám.

Én nagyon reménykedem, hogy minden rendben lesz, remélem nálad is. Próbáljunk a pozitív gondolatokat megtartani, hogy minden oké, csak még picik a bébik.

2009. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy az 5 tesztből egyet laborban csinálták!A doki az uh-n azt mondta hogy 97% terhesség de még kicsi és nem látja a petezsákot és ezért mondta hogy menjek vissza kedden és akkor többet tud mondani hiszen 1 hét eltelik a két vizsgálat között!
2009. jan. 24. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2009. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is drukkolok neked:))
2009. jan. 24. 20:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Az normális ha nem érzem azokat a szokásos tüneteket?A mellem az fáj de ma kevésbé éreztem!De más bajom nincs!Eleinte a kávé kijött belőlem de most meg tudom inni persze csak keveset és sok tejjel!
2009. jan. 24. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!