Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitív tesztem és kevés...

4 pozitív tesztem és kevés barna folyásom van. Ez normális vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
A doki még nem látott semmit az Uh-on, de később vissza kell mennem hozzá.Ma meg ez a folyás. Kivagyok.Lehet,hogy meg fog jönni? Olyan picike még,hogy bármi lehet,de remélem velünk marad :) Tapasztalat?
2009. szept. 11. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj szerintem nincs bajod,bár nem vagyok orvos,de ilyet már hallottam terhes az illető és volt egy kis vérzése.A höd még fenn van?(ha méred)
2009. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Leírom az én tapasztalatomat, bár egyszer már írtam valakinek és jól le lettem pontozva. Na mindegy.


Első eset:

1 éve 5 hetesen elkezdtem vasárnap barnázni. Gondoltam elmúlik, itt azt mondták hogy természetes, feküdjek... majd hétfőn már egy kis vér is volt. Bementem az akkori sztk-s dokimhoz, és ő lerázott azzal hogy akkor biztos nincs baba, és csak késői menzesz. Na persze, 5 erős + teszt és bár uh-n csak a vastag (15mm-es) nyálkahártya látszódott. Hát hazamentem, bár értetlenül. Másnapra erősebb lett a vérzés, és akkor már a kórházba mentem, nem ehhez a ...dokihoz. A kórházban csináltak tesztet, már halványan de pozitív lett. Befektettek, de már késő volt, sajna spontán vetélés lett a vége. Rendesen kitisztultam. De ott nagyon alaposak voltak, többször néztek uh-n, és szörnyűlködek az sztk-s dokin hogy mondhatott ilyet.


Második eset:

Idén mikor teherbe estem, amikor meg kellett volna jönnie, volt 2csepp barnás-vér a bugyimon. Persze megijedtem hogy na már megint, de most meg 36 hetes vagyok. Ekkor már nem rohantam a dokimhoz. (aki azóta egy új és profi!) Szerencsére több vérzés nem volt, és azóta is minden rendben.


Én mind a két esetet tapasztaltam. Tanácsot annyit adnék, hogy inkább feleslegesen menj el a dokihoz, max írt terhességmegtartót ha kell.


Gratulálok a babához! Minden jót kívánok!

2009. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon picike még, de reméljük minden rendben lesz! Nekem a 11. hétig 4-szer is volt barnás folyásom, és én mindig jeleztem a dokinak a soron következő rendelésen. Mivel általában egy napon belül elmúlt, így nem rohantam az ügyeletre. Persze ha vérezni kezdesz, vagy erősen görcsölsz, akkor inkább be kell menni.

Ha legközelebb mész dokihoz említsd meg neki, addigra már biztosan látni fogja a picúrt is!!

2009. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni, hogy menj vissza a dokihoz, és mond el neki, hogy barnás folyásod van!!!És ha adhatok egy tanácsot, kérj magzatmegtartó gyógyszert!


Én kb. 4-5 hetes terhes lehettem, amikor elkezdtem barnázgatni, csak pár csepp volt.Mivel hamar elmúlt, nem is aggódtam igazán. De rá pár napra, ismét barnáztam, na akkor rohanás az ügyeletre. Az uh-n nem láttak semmit, így csak vért vettek, és visszarendeltek rá két napra, szintén vérvételre.A vérvétel reggelén elkezdtem vérezni, és sajnos azon a napon el is ment a babám!:-(

Egy biztos,ha mégegyszer babás leszek és előfordulna ismét a barnázás, azonnal rohannék, és addig el sem jönnék amíg fel nem írnak valamilyen magzatmegtartót!


Persze nem szeretnélek semmivel elriasztani, én csak annyit mondok, jobb ha óvatos vagy!


Minden jót neked és vigyázz magadra!!!

2009. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azon a napon kezdtem a barnázást mikor a menszimnek kellett volna megjönnie, és hát tartott folyamatosan 3 HÉTIG!!!!! Minden pisilésnél olyan volt a wc papír, pihengetnem kellett, de aztán elmúlt. A dokihoz feltétlen menjél,mert tudnia kell róla! 16 hós csajszi anyucija!
2009. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nem olyan erős barnázás inkább csak ha törölgetem és nem is folyamatos.A jövő héten megyek újra a dokihoz,de ha durvább lesz esetleg akkor mindenképp felhívom.A tisztasági betéten sem látszik inkább olyan maszatolás.Remélem minden ok lesz velünk,mert 1 évet vártunk a picurra!
2009. szept. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!