Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Van cistam...

Lehetek terhes? Van cistam is! Volt mar egy abortuszom! Ezek utan lahet babam?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok!a paromal babat szeretnenk!de cisztam van,az orvosom mindeg fogamzas gatlo ir ki de az nekem nem jo,hormon zavarokat okoz es hizlal is !de oktoberben nem volt mensim az orvos mondta h ciszta miat van,novemberben volt mensei es normalis ,most decemberbe ismet kesik vagyis meg nem kaptam meg 17 en kellet volna!a melleis erzekenyek es kicsit fajnak gorcseim is voltak.ezek a jelek ugyan igy volt oktoberben is!tudtok valami tanacsot!ja es a 2 mensim kozoti szunet 28-31 nap ingadozik!elore is koszonom a valaszokat
2010. dec. 25. 00:08
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Keress fel egy endokrinológust. Ő foglalkozik a hormonokkal. Beutaló kell hozzá, vagy maszek alapon lehet menni, de nem vészes az ára. Kivizsgálja hogy mi az oka a cisztásodásnak. Mert van oka!!! Ad rá gyógyszert, (nem hormon!), rendeződik a ciklusod és jöhet a baba, ha azt szeretnéd. Viszont ha még nem most, hanem később, akkor nyugodtan szedhetsz fogamzásgátlót, csak meg kell találni a neked valót. Nem az okozza a cisztáidat, sőt elvileg inkább használ. Régebben azzal próbálták kezelgetni a cisztás petefészkeket. Én 20 évig szedtem fogamzásgátlót, de egy dekát nem híztam tőle!

A többi tünet egyszerű PMS, sokunknak van, lényegtelen, hacsak nem teszi lehetetlenné a mindennapjaidat.

Szóval nyugi! Lesz babád majd, ha akarod!

2010. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szepen!ja es kellemes unnepeket
2010. dec. 31. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!