Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha harom es...

Lehetek terhes ha harom es fel eve volt egy abortuszom?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy most vagyok 23 eves es harom es fel eve volt egy abortuszom mert sajnos nagyon fiatal voltam meg es nem tul regota voltam egyutt a baratommal, persze nagyon fajt megtenni de ez volt a legjobb megoldas. Most elerkezettnek latjuk az idot arra hogy kisbabank legyen csak kicsit felek hogy az abortusz miatt nem jon ossze . Orvoshoz meg egy par honapig nem akarok menni, es most harmadik honapja proalkozunk . Ebben a honapban kezdtem el inna a palastfu es cickafarkfu teat egyuttesen, remelemsegiteni fog. Ha barkivel megesett hasonlo vagy tud valami jo tanacsot azt szivesen fogadom :P
2010. dec. 8. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én két éve estem ugyan azon amin te. Én is félek, mi most kezdtük elős hónapunk és jövőhétre nem várom. Hát nagyon szoritok neked hogy mihamarabb összejöjjön, remélem nálunk sem lesz gond. Sok szerencsét.
2010. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
en is szurkolok neked nagyon es koszonom hogy irtal :P
2010. dec. 8. 19:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 18 évesen volt egy abortuszom, majd rá 1,5 évre teherbe estem első próbálkozásra.Igaz most 8 évvel később ez az 5. hónapunk remélem sikerül.

Szerintem neked is hamarosan sikerül.Kitartást:-)

2010. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet babád.Drukkolok neked.
2010. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom mindenkinek a biztatast mert mar nagyon ketsegbe estem es kicsit utaltam is magam azert amit tettem es nem azert tettem mert szivtelen vagyok meg ahogy masok mondjak elotte kellett volna gondolkozni, csak egyszeruen megtortent es akkor ez volt a helyes megoldas
2010. dec. 8. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ebben a cipőben jártam. 19,5 évesen volt abortuszom, szintén nemrég voltam csak a sráccal, még suliztam, anyagi háttér sem megfelelő stb. Szóval teljesen ugyanez. És én is 23 évesen estem teherbe, mondjuk nálam elsőre sikerült. Barátnőm is átesett ezen, azóta neki is van egy kisbabája, és most várja a 2.-at, mindkettő első hónapban megfogant. Úgyhogy ne aggódj, sikerülni fog Neked is.
2010. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Húsz éves voltam, amikor tabletta mellett, egy gerincműtéet követően teherbe estem. A műtét és az azt megelőző-követő gyógyszerezés (morfium) miatt a nagy arányú beteg babára és spontán vetélésre tekintettel abortuszom volt. (azóta is bánom, még ha beteg is lett volna...:()

2 hónap múlva születik meg az első babánk, most 24 éves vagyok. A második próbálkozós hónapban összejött.


Viszont szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz előtte, ha nem is a problémáiddal, de egy teljes kivizsgálásra. Méhnyakrák, méhszáj állapot szűrés, stb... Azt utána úgyis meg kell csináltatni, de lehet, hogy talál valamit a doki, ami neked fel sem tűnik és mégis akadályozó tényező lehet.


Isten adja, hogy hamar legyen babátok! :)

2010. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom amit irtal , es mindennap azt a pillanatot varom amikor megtudom hogy vegre jon a pici :P semmi mast nem varok az elettol ennyire mint hogy velem legyen az en kicsi tunderem :P
2010. dec. 10. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem aztmondták anno minimum fél évet kell várni rögtön terhes letrtem ahogy kivártuk a félévet.nekem magzat elhalás volt és azért volt egy terhesség befejezésem.fél év mulva vártuk a picit ujbol aki most 6 honapos és semmi baja
2010. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia nälam is hasonlo volt a helyzet. 5 eve volt egy abortuszom. Egy gyermekem akkor mär volt nem tudtam meg egyet egyedül vällalni a pärom külföldön dolgozott hivatäsos katonakent, 6 honaponta järt haza nehäny hetre.

Most 3 eve hogy együtt elünk nagyon szerettünk volna babät. A 2 ev sikertelen probälkozäs volt, en is azt gondoltam mär hogy nem fog sikerülni. Szerencsere megis sikerült, most szeptemberben született meg a kislänykänk:).

Kivänom neked is hogy sikerüljön!

2010. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!