Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hete volt misseb abortuszom....

5 hete volt misseb abortuszom. (7hetes voltam). Tegnap a párommal "játszadoztunk" egy picit (puszilgatás, simi. Stb. ) A péniszével izgatta a csiklóm. AZ AKTUS NEM TÖRTÉNT! Lehetek terhes újra?

Figyelt kérdés
Egy picit behatolt a pénisze pár milimétert(még a makk sem ment be,tényleg csak pár mili volt.)Már az előváladékban is sperma..... Ebből lehet baj? A doki azt mondta 6 hétig nem lehet szex. Már az előváladékban is sperma....
2009. jún. 4. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
ha egészségesnek érzed magad nem baj ha sex van 5 hét után. de most akkor szeretnél babát vagy nem? mert ha igen, egy hét mulva engedd be:) ha nem akkor huzzatok gumit..
2009. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én 8 hetes voltam, 14 nap múlva már szexelhettünk, doki engedélyével. Nem lesz semmi baj, ha beengeded, mert a baba úgyis akkor jön majd, ha felkészült a szervezeted ÉS a lelked is a fogadására!
2009. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem történt aktus,szerintem kizárt,hogy terhes maradj.

Nekem 4 hete volt missedem,nekem is 6 hetet mondtak,hogy ne legyen szex!Betartjuk!Utánna is vigyázni kell,minimum 3 hónapot mondtak.Ennyi idő alatt regenerálódik a szervezet.A saját érdekedben vigyázzatok! :)

2009. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Mijen jó hogy ti szexeltek én annyira utálom magam, hogy már azt sem tom mi az a gyengédség meg petting.2 hete volt abom, a férjem ..ahh..nem ...is... a lényeg, hogy nem lehetsz terhes, de azért ne dugja be, ne legyen felelőtlen, a te egészséged forog kockán, ha mégis gumi!!!
2009. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Jaj !Lányok!Nekem 2 hete volt missed ab.-om,de már majd meg veszek,hogy nem lehetek együtt a párommal.9hetes voltam.jövő héten lesz kontrolom,és remélem,utána engedélyezi a doki.Addig,marad más módszer..Nekem azt mondta az orvos,amennyi idős terhes voltam,annyi ideig nem eshetek teherbe.Az a baj,hogy nagy a fertőzés veszély odabennt,azért nem lehet.De szerintem,5 hét után már nem lehet nagy gond.Mensiztél már?
2009. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem tegnap volt 4 hete missedem. És megpróbáltuk extra gyengén.Úgy éreztem már készen állok a szexre.Persze védekeztünk!Szerintem mindenki maga érzi mikor áll készen!Én is utáltam magam,élni sem volt kedvem,nemhogy szexelni!De egyszerűen nem szabad leragadni mert begolyózik az ember!Úgyis eljön a mi időnk!

Lányok már csak 2-3 hónap!Mert látom mindenkinek nemrég volt.....

2009. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

2. vaygok. 14 nappal műtét után szexeltünk, orvos engedélyével, - a műtét másnapján engedélyezte! Ha nincs vérzés, lehet szexelni! Az orvosok azért mondanak több időt, mert egy fertőzés miatt, tolódhat a projekt, sokan nem mosdanak, higyjétek el...!

Le lehet pontozni, nem bántam meg, és ha még lenne missedem, akkor is a vérzés elmúltával már szexelnék.

Sziasztok.

2009. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki akkor szexel amikor akar és amikor úgy érzi!!!!!

Szegény kérdező arra lett volna kíváncsi,hogy lehet-e terhes??!!

Valaki meg jól lepontozott mindenkit......

Sokan azért tartják be az orvosi utasításokat mert nyílván nem akarnak bajt maguknak!!!

Egyik orvos sem egyforma,mindegyik mást mond!

Még jó,hogy van protokoll!Csak sajna sokan tojnak rá...

2009. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!