Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul tettem? Vasárnap...

Rosszul tettem? Vasárnap sexeltünk a párommal és elvileg ilyenkor van tüszőrepedésem, DE 2nél használtunk óvszert, viszont másik 2nél inkább csak játszadoztunk 1mással és nem élvezett el bennem sőt nem is sokáig volt bennem.

Figyelt kérdés
Ebből lehet gond?Igazán vigyáztunk...Mikor tudom meg ha mégis van gond?
2009. febr. 16. 15:12
 1/8 anonim válasza:
51%
Szia! Nyugi, ebbol nem lehet semmi gond, esetleg akkor ha beléd élvezett de ha nem akkor semmi probléma... Nemkell szaladni mindjárt a nogyogyaszhoz, ahogy egyesek mondják!
2009. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor lehet gond, ha nem mosakodott meg, miután az óvszert levette, mert abban ugye spermiumok voltak, vagy ha a játszadozás során beléd került esetleg előváladék, de ezt csak akkor tudod meg szerintem, ha a következő mensid nem jön meg.
2009. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ,h a második kettőnél miből állt a játszadozás....ha bejátszodta neked oda és nem akarsz babát akkor rosszul tetted.

HA nem élvezett beléd,akkor elvileg nincs amitől félj.Feltéve hogy a párod érzi és tudja kontrolálni a magömlését.

2009. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban(ahogy a másik válaszoló is írja),ha nem mosta meg ,akkor kerülhetett ondó beléd.

Máskor jobban vigyázz.

2009. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megmosta és nem élvezett belém :) megnyugodtam
2009. febr. 16. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Gratulálok!

Te vagy itt a 100. akiben ilyet "játszadoztak".

Elég jó esélyed van így a főnyereményre!


...sem olvasni nem tud, sem időben kérdezni. De szaporodni azt sajnos tud.

Olyan vagy, mint a rendőr, aki szintén gumit használ védekezésre. Szinte mindig rajta van, csak 2 esetben veszi le: ha pisil, vagy ha dug.

2009. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem arra voltam kíváncsi hogyan írod körül h mennyire hülye voltam,hanem h lehet-e baj ...
2009. febr. 16. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Benne van a pakliban hisz ha csak egy kis előnedv került beléd abba tuti volt spermium (miután előtte 2szer elment és azért áll fenn ilyenkor a veszély mert a "csőben" még maradhatott az előzőből) de persze így se sok az esély. Volt már aki így esett teherbe és volt akik évekig így "védekeztek". Ha nem akarsz gyereket még akkor ne játszadozzatok így mert becsúszhat a baba. Amúgy megjegyzem még hogy az egészséges pároknak akik a babára gyúrnak is minden aktus után 30% (átlag) esélyük van a teherbeesésre. Reméljük nem történt gond! Legközelebb vigyázzatok!
2009. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!