Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk kis tesót a 2 éves...

Szeretnénk kis tesót a 2 éves kisfiam mellé de még szopik milyen esélyeim vannak így?

Figyelt kérdés
Már inkább csak alvás előtt és után cicizik,amikor dolgozok akkor meg mielőtt kelnem kell (4:40) és délután alvás után meg este alvás előtt meg 1-2 kortyot napközben.A héten kezdtünk el próbálkozni és tegnap is éreztem este meg ma is enyhe kis fájdalmat a méhemben középen, van 1 kis folyásom is(átlátszó) és nem iagazán kívánom az ételeket sem ez mit jelenthet?Nem enged teherbe esni a testem?Nyáron mikor beszéltem a védőnővel a 2. babáról akkor mondta hogy vigyázni kell a 2. terhességgel mert szoptatás alatt vetélés veszély állhat fenn a szopi miatt..A nőgyógyászom is mondta hogy szoptatás alatt elvileg nehezebben lehet teherbe esni de ezt is embere válogatja..
2010. dec. 18. 16:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit hogy a mensim általában időben jön meg de előfordult már párszor hogy 1 hetet is késett , de most pontos volt az elmúlt pár hónapban.
2010. dec. 20. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!