Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegit-Utrogestan...

Clostylbegit-Utrogestan párosítás?

Figyelt kérdés

Nekem rendszertelen a ciklusom és babát szeretnénk (már van egy fiam, csak a tesó várat magára és volt már egy korai spontán vetélésem). Most ezt a párost kaptam: Closti menzesz 5.napjától napi egyet kellett bevennem, utrogestant 12-24. napig napi 2.

Ettől így beáll 28 naposra a ciklusom?

Ha eddig volt peteérésem, akkor elvileg így is tuti lesz?

Aki használta mik a tapasztalatai?

Az ébredési hőt emeli a gyógyszer? Lehet, hogy a gyógyszertől jobban, sűrűbben szurkál a hasam (ok nélkül, tehát pl még nincs peteérésem)? Ez nem jelent rossazt, ugye?

Bocs a kérdéshalomért! :)


2010. dec. 16. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy csak most válaszolok.

Nem volt rendszeres a ciklusom. Én ugy szedtem, hogy előtte való hónapban meghozta gyogyszerrel így ki lehetett számolni mikor fog megjönni majd a 3. naptól szedtem napi 2 db. 5 napon át és így hála istennek első stimulált hónapban sikerűlt.:)

Most már 16 hónapos.

Volt már pé-d?

2010. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál.

Hát ovuteszt szerint még nem volt peteérésem, de hétfőn kedden volt petefészekszurkám, derékfájásom és tojásfehérjés nyákom. Szóval nem tudom minek higgyek. A hőmet az Utrogestan miatt nem mérem, úgyhogy nem tudok mást tenni, mint várni. Mondjuk a tesztem is hétfőn volt a legerősebb, de nem határozottan pozitív. Így viszont,ha akkor volt, akkor kitolódott a peteérésem. Elvileg, akkor később is kellene megjönnie, vagy inkább nem megjönnie?

Ha nem beszélnénk addig, akkor boldog karácsonyt és köszönöm az eddigi segítségedet!

2010. dec. 23. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!