Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete teszteltem es semmi....

Egy hete teszteltem es semmi. Varjak vagy teszteljek a napokban. Szedulok a mellem is faj. Ez vajon baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
a meszem nem pontos.multhonapban ketszer jot meg
2009. jan. 20. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány napja nem jött meg?
2009. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
írj még vmt, nem derül ki, mikor menstruáltál, milyen a ciklusod, stb.
2009. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem pontos a mensid, akkor pláne nem tudni, hogy baba van-e. Szerintem inkább dokit kérdezz erről.
2009. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
multhonap elejen volt es karacsony elot 25-ke ota nemjot meg
2009. jan. 20. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezed meg újra és újra, erre nem tudok egyértelműen válaszolni neked. De drukkolunk, hogy baba legyen! :)
2009. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2009. jan. 20. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem tévedek ez már a sokadik kérdésed a témában, az érzésem az, hogy félsz attól, hogy terhes vagy. (illetve ha tévedek, akkor nagyon szeretnél babát) A dolog megítélése szempontjából nagyon nem mindegy, hogy rendszeres nemi életet élsz és védekezel-e. Ha ez előző tesztet megelőző két hét óta védekeztél akkor kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy szerintem. Egyébként meg bármi lehet, de lehet jobb lenne orvoshoz menni az összevissza vérzés miatt. Igazából itt érdemben nem tudunk rajtad segíteni, max. tippelgetni....
2009. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!