Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában nem várják,...

Akik mostanában nem várják, azoktól kérdezem, hogy vagytok és mikor tesztelnétek ha nem jön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 09:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Pont most tettem fel egy hasonló kérdést, ezt meg most szúrtam ki:)Én is figyelgetem a jeleket, ami nálam annyiban kimerül, hogy képes voltam most este palacsintát sütni (23:00kor), mert annyira kívántam. De van benne egy csavar, mert szerintem csak azért sütöttem tudat alatt, hogy jelnek vehessem:)))

Nekem amúgy 1. babánál nem volt sem mellfeszülés, sem semmilyen jel, így ezekben "nem bízom".

Hajrá mindenki!! :)

2010. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Én már csak egy dologgal vagyok bajba! Aki volt már ilyen helyzetben és nem az első babáját várja kérem segítsen!


Mikor érdemes bejelenteni a babát a munkahelyen?


Elég gázosak a közvetlen kolleganőim, így is mindenért szekálnak, ha még ezt megtudják, nem tudom mi lesz!


Mit tegyek?

2010. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem akarok tudat alatt tüneteket produkálni, de nálam is van egy igencsak feltűnő dolog. Nekem gondok vannak ez étkezésemmel, egész nap nem eszek, csak este. Ez már régóta így van. Tudom nem jó ez így, de napközben nem kívánok semmit enni, nem vagyok éhes. De már 3 napja hajnalban arra ébredek, hogy korog a gyomrom, és fel tudnám falni a hűtőt. De a reggeli tesztem is negatív.
2010. dec. 14. 10:00
 24/38 anonim ***** válasza:

19:23-s vagyok


Eddig semmi.Azt hiszem veszek 1 tesztet, de még nem csinálom meg várok 1 pár napot még.Nem akarok úgy járni, (mint máskor) h megcsinálom, aztán meg másnap megjön. :(

Szurkolok mindenkinek!

2010. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Mondjuk, ami fura h amióta műtöttek azóta pontosan 28 napra jön meg.Ez már 6 hónapja.A múlt havi menszim érdekes volt egy picit.11-12-n kellett volna megjönnie, ehelyett barnás folyásom volt 2 napig, ami nem szokott.Aztán megjött, ami úgy 3 napig tartott, de nem igazán volt olyan intenzív, mint máskor.CSináltam utánna tesztet, h mégis mi lehet, de nega lett.most meg 2 napja késik és nincs barnás folyás csak erősebb fehér folyás.Szal nem tudom...de azért bízom benne, h összejött! :)

2010. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
23:24es vagyok, ma reggel pozi tesztel kezdtük a napot, nagyon örülünk férjemmel :-)
2010. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!Akkor nektek már szép lesz a karácsony! :)

Előtted lévő vagyok.

2010. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

23:43 vagyok. Gratulálok!!!

De jóóó :)

Remélem mindannyian mi is hamarosan pozitívat tesztelünk:)

2010. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nektek is két csíkos tesztet kívánok! :-)
2010. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Gratulálok Kismama! :)
2010. dec. 14. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!