Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában nem várják,...

Akik mostanában nem várják, azoktól kérdezem, hogy vagytok és mikor tesztelnétek ha nem jön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 09:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem szerdán kellett volna megjönnie,de ne jött. Nem teszteltem, várok, aztán ha nem jön irány a doki.
2010. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
szia.én 15 re nem várom.de van 1-2 furi dolog..és te?panaszok?hőmérőzől?
2010. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Szia


Én 16-ára nem várom,2 napja teszteltem negatívat.

Tudom,hogy korai volt,de egyszerűen nem bírom megállni.


Ma reggel viszont mellfeszüléssel ébredtem,és fel voltam puffadva mindenhol (kezem,arcom főleg),aztán épp ezen agyaltam,amikor a párom a kezembe nyomta a kávémat,beleittam és egész más íze volt mint szokott.


Ez még akármi lehet tudom,sőt,lehet hogy annyira várom a babát,hogy tüneteket produkál a testem tudat alatt.


Majd kiderül.

Ma is tesztelek,nemsoká hozza a párom a tesztet,és 16-áig szerintem minden másnap.

Egyszerűen nem tudom megállni.

2010. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Én holnapra nem várom, de mindig előző nap este már megérkezik a nemvárt. Türelmetlenül várom az estét, illetve a holnapi napot. Fáj a cicim, más nincs. Félek a teszteléstől, mert eddig mindig úgy jártam, hogy idő előtt teszteltem türelmetlenségből, és tesztelés után fél-egy órára rá megjött. :( Mintha csak a teszt lenne a mumusom. Eldöntöttem, hogy kivárom az idejét, és ha késik, utána ellövöm a tesztet. Szerintetek mikor teszteljek leghamarabb? Mennyit várjak ha (és remélem így lesz :) ) késik??
2010. dec. 11. 12:02
 5/38 A kérdező kommentje:
Jajj, az kimaradt, hogy nem hőmérőzök, mert van egy két éves kisfiam, és reggelente úgy ugrok ki az ágyból, hogy mindig elfelejtem mérni a hőt :)
2010. dec. 11. 12:03
 6/38 anonim ***** válasza:
Szia, én 9.-re nem vártam aznap volt rózsaszín maszatolás de elmúlt, azóta sem jött meg, viszont a hőm esett úgy, hogy ma lesz a napja:(( ha ma nem jön meg akkor viszont holnap csinálok egy tesztet. Megy a drukk nektek is csajok.
2010. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Én is holnap tesztelek,5.napja késik. Hajrá mindenkinek:)
2010. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Türelmetlen voltam, és tegnap-tegnapelőtt teszteltem, mindkettő negativ :(
2010. dec. 13. 10:22
 9/38 anonim ***** válasza:

Én 4 nap késés után ma reggel pozitívan kezdtem a hetet! Minden értelemben!


Iszonyat sokat tudnék aludni, még itt a munkahelyen is! Sok sikert nektek!

2010. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Gratula az utolsónak,ez tényleg jó kezdete egy hétnek:)
2010. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!