Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában nem várják,...

Akik mostanában nem várják, azoktól kérdezem, hogy vagytok és mikor tesztelnétek ha nem jön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 09:25
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Gratula :)
2010. dec. 13. 12:47
 12/38 anonim ***** válasza:

vasárnapra nem várom:)

szerintem megjön...

nemvárt napján tesztelek!

2010. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne légy elkeseredve! Nekem 6 nap késés után lett a tesztem pozitív. Amíg nem jön meg, reménykedhetsz! Ez a többieknek is szól! Megy a drukk! :)
2010. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Remény az van :) Meg persze rettentően kíváncsi vagyok, szívem szerint tesztelgetnék még, van itthon még egy teszt, és alig bírom megállni, hogy nem lőjjem el.
2010. dec. 13. 13:26
 15/38 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 16-án nem kellene megjönni. Nagyon de nagyon akarom, hogy ne jöjjön meg. Most még nincs semmi tünetem. Ingerült vagyok max annyi.
2010. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
azt a tanácsot tudom adni, hogy ne izguljatok előre rá! Múlt hónapban, minden apró jelre figyeltem és mindent annak tudtam be hogy van baba, de csalódnom kellett, most a hónapban időm nem volt rá gondolni és úgy néz ki bekaptam a legyet!
2010. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsóval értek egyet. Csak hát ilyenkor annyira akarja az ember, hogy minden jelre figyel. Én is voltam úgy, hogy ááá, megjön, annyira nem is vettem komolyan, aztán teszteltem is a nemvárt másnapján, negatív lett, aztán meg öt napra rá pozitív. Sajnos az a babóca nem maradt meg. De tudom agyilag, hogy nem szabadna görcsölni rajta, de mégis... szeretném ha nem jönne meg:)
2010. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 12-re nem vártam.Eddig semmi, csak néha görcsölget a hasam, mint amikor meg akar jönni.Jeleim nincsenek, mert amióta elhalt terhesség miatt missedem volt nem érzem, h mikor akar megjönni.Régebben már 1 héttel előtte fájtak a melleim és görcsölt a hasam, most meg semmi.Amiket most érzek, azokat meg nem feltétlen tudom be annak, h babát várnék.Nem szeretnék csalódni, bár örülnénk neki,ha ez lenne a családnak az ajándék, :)

Mindenkinek sok sikert kívánok és jelentkezem még, h mi lett!

2010. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnapra nem vártam mai teszt negatív:(. El kenődtem picit. De hátha korai volt, ez vigasztal. Tünetem az állandó gyomor égés, hányinger, szaglószerv átalakulása vadász kutyáévá.
2010. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
9-re nem vártam, még semmi, vasárnapi teszt elég baba gyanús volt, de ma csináltam még egyet, nem tudtam eldönteni melyik..holnap reggel lesz még egy, azt hiszem felrakom ha nekem nem lenne egyértelmű..mindenkinek hajrá! :-)
2010. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!