Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csak bebeszélem...

Szerintetek csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Ezt írtam korábban!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Most ott tartok, hogy még mindig haloványa jele van a barnázgatásnak, lehelletnyi...

A tesztem negatív volt, de még a hét elején csináltam a barnázás előtt (kedden).

Ma már elég sokszor émelygett a gyomrom, és az erős szagoktól is fel-fel keveredett... Ahogy bemegyek a szobába, már a légfrissítő (karácsonyi illat: alma-fahéj) miatt már kevergett a gyomrom. Reggel a főzésnél is.


Szerintetek tényleg nincsen semmi, és csak bebeszélem magamnak?


2010. dec. 10. 21:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem írni, hogy imádom a csokikat, de ma ahogy megláttam, felkeveredett a gyomrom, és inkább leraktam, és amit megkívántam, inkább az aszalt dolgok....
2010. dec. 10. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem csinálsz még egy tesztet? Most mi találgassuk ki, hogy nálad mi van? Szóval tesztelj, és ha nega, akkor nem vagy terhes, mert ha már ilyen tüneteket produkálsz, akkor ki kell, hogy mutassa.
2010. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy tesztet!
2010. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!