Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbiak lehetnek tünetek...

Az alábbiak lehetnek tünetek vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Bár rendszertelen a menzeszem, de 1-4 napja kellett volna megjönnie. (Előfordult kb. kétszer életemben, hogy 1 havi vérzés kimaradt, 1 még serdülőkorban, a másik meg januárban, de az a gyógyszer abbahagyása után volt pár hónappal)

Kb 1 hete minden nap felébredtem éjszaka pisilni (bár én amúgy sokat iszom, de ilyen még nem volt, hogy 1 hétig minden nap felkelek éccaka)

Tegnap egyszer volt egy pár másodperces görcsölésem, és este pedig szorított a melltartó rajtam (amúgy néha fáradtságtól is szokott)


Azért írtam megjegyzéseket hozzá, hogy jobban tudjatok segíteni. Hülye vagyok, igaz?


2010. márc. 18. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy a tünetekre nem lehet adni. 1) bebeszélheti magának az ember (tapasztalatból mondom) 2) ahány nő, annyiféle tünet. Nincs olyan, hogy "ha ezt érzed, akkor terhes vagy".


Csak a teszt mondhat biztosat neked. Tesztelj. Drukkolok, hogy pozitív legyen.

2010. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármi lehet,baba és mensi is.

Ami a legjobban segítene rajtad,az egy terhes teszt,amit akkor csinálj meg,amikor nem várod az aktuális mensidet.

Sajnos nem látunk a méhedbe,és a cicifeszülés,enyhe hasi görcsök mensi és terhes tünetek is lehetnek.

Kívánom úgy legyen,ahogy szeretnéd:)

12 heteske.

2010. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia, minden terhesseg mas es mas, biztosat nem lehet mondani en tanacsolnam hogy tesztelj egyet.
2010. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem merek tesztelni, korábbi hónapokban már elhasználtam egy csomó tesztet, és nem akarok újra negatívat látni... inkább várnék még.... csak ez nehéz.
2010. márc. 18. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha választanom kellene a várakozás és a negatív teszt között, én a tesztet választanám. Abból később még mindig lehet pozitív, hiszen amíg meg nem jön, addig van remény. A várakozásnak azonban minden másodperce kínszenvedés.

2010. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A mi helyzetünk kicsit más. Én nagyon szeretnék már babót, és a férjem is! Ez minden vágyunk, bár a párommal hiába szeretnénk már nagyon, azt mondja, hogy jobb lenne, ha később jönne (anyagi probléma)... és reálisan én is tudom, hogy így kéne hogy legyen...

Ezért nem lenne nekem kínszenvedés, ha mégsem lenne, mert tudom, hogy minden hónappal csak jobb lehet majd a babónak...

2010. márc. 18. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Először azt írod,azért vársz a teszttel,mert félsz a csalódástól.Utána azt írod,talán valóban késöbbre kéne tervezni a babát az anyagi problémáitok miatt.Na most akkor melyik legyen? :)

Ne kergesd magad hiú ábrándokba és tesztelj.

2010. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kettős érzés van bennem, más ha a szívemre hallgatok és más, ha az eszemre. Persze, hogy vágyom a babára, minden vágyam!!! Viszont nem úgy álmodtam meg a terhességet, hogy azon parázok folyton miből fogom ezt meg azt kifizetni?

Ha erős leszek, holnap veszek egy tesztet.

Ez kivülről nézve kicsit máhogy jön le...?

2010. márc. 18. 20:20
 9/9 anonim válasza:
Ilyen korán nincs olyan tünet, ami biztos lenne. Teszt, csak is teszt a biztosabb:)
2010. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!