Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van ez az érzés?Két...

Mért van ez az érzés?Két napja késik a mensim, és két napja mást se csinálok csak futok a wc re hogy most jött meg ,most jött meg.

Figyelt kérdés
Soha nem szokott késni.Állandóan olyan érzésem van mintha valami folyna de nem ...Reggel gondoltam tesztelni, ti mit gondoltok ilyet lehet érezni ha össze jött a baba?
2009. jan. 20. 11:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csak a mellem feszül azon kivül semmi tünetem nincs
2009. jan. 20. 11:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én még a teszttel,ha biztosra akarsz menni,várnék 2-3 napot,mert nekem pl.kellett majd egy hét a két terhességemnél fejenként,mire pozitív lett a tesztem,mensi kimaradástól.

Nálam is ugyanezek a tünetek mutatkoztak,de ha őszinte akarok lenni,voltak ilyen tüneteim akkor is,mikor nem voltam terhes de késett 2-3 napot,mert annyira szerettem volna,ha pozitív a tesztem,de nem lett sajna.A mellem is feszült akkor,és bővebb volt a folyásom,mint Neked,de nem lett baba azóta sem.:(

Többek között ezért is javaslom a későbbi tesztet,de SOK SIKERT KÍVÁNOK,ez csak egy vélemény a sok közül,én már nem mernék a kimaradás napján tesztelni tapasztalatból,én várnék,de ez én vagyok.Melody

2009. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, éppen ezért nem teszteltem a mensi napján,én is láttam már sok neg.teszet de eddig soha nem is késett:)
2009. jan. 20. 11:27
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia!Ha két napot késik akkor szerintem kimutatja a teszt akár már ma is!:)Csinálj tesztet mert elfáradtsz a sok szaladgálástól és árt a babának is!:):):)

Szoritok!

2009. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanezt éreztem amikor nem jött meg. A nem várt napján teszeltem reggel lillyvel, nekem kimutatta. Szerintem nagyon gyanús a "dolog". Szorítok, majd írd meg mi lett az eredményed!!!
2009. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Az előző vagyok,azt elfeljtettem hogy nekem már az elmaradt napján határozottan kimutatta a terhességet!És 3 gyerekem van.
2009. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi csajok:)

reggelig futkosok:)

akár mi lessz meg fogom irni

2009. jan. 20. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Jót nevettem, mert én is ezt csináltam. :D Aztán teszteltem egy igen halvány pozitívat. Az okozója meg itt szuszog mellettem (kis drága)! :))

Sok sikert!

2009. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi és gratula:)
2009. jan. 20. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Melody vagyok.Teszteltél,vagy inkább vársz?Mi lett a végeredmény?Kíváncsiak vagyunk,szeretnénk örülni.Írj,ha van kedved!

2009. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!